Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Joshi #8666 üzenetére

    A Panasonic OLED TV-iről beszéltem.

    1: Egyszer már beszéltük itt (is) valakivel, hogy ha az LG OLED TV-i fogadnak 120Hz-et, akár forrás oldalon is lehet olyan BFI-t csinálni, ahogy a Sony és Panasonic is teszi a firmware-ben az LG paneles OLED TV-ikkel. Például itt.

    2: Pár napja rászántam magam és kipróbáltam, de csak zavaró vibrálást láttam. Itt.

    3: Nemrég megnéztem nyugodt körülmények közt a Panasonic OLED TV-jét, és csodálkoztam, hogy ott miképp működhet zavaró vibrálás nélkül a BFI.

    4: Ma itthon leültem, átgondoltam, rájöttem mi a hiba és kijavítottam az AviSynth script-et, hátha még jól jön valakinek (PC-n bárki ki tudja próbálni).

    Akár még te is kipróbálhatnád mindkettőt, ha akad a közelben PC, összehasonlíthatnád a Sony beépített BFI-jével. ;)
    (Nagyot nevetnék, ha az első hibás script ugyan úgy nézne ki, mint a Sony-é, amire mindenki panaszkodik, hogy vibrál. :DDD)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák