Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz kutyuska #5794 üzenetére

    Lehet előbb új kocsit kéne venni :DDD

    Amúgy most elgondolkoztam a Telekomos B7-en... 530 kamatmentes részletre. Árgépen drágábban találtam mindenhol egyben fizetve. Egyben is ki tudnám fizetni, de ha már olcsóbb összességében, és más pénzét használom 22 hónapig, akkor megéri.

    Csak a 4K-tól félek kicsit, hogy nem használnám ki, és a FHD tartalmakat mosná.

    Viszont utánaolvasgattam most az A7-nek... valszeg a 910-es elektronikája van benne, ugyan azokkal a paraméterekkel és SOC-al. Továbbra se találok semmi input lagra vonatkozó infót, szóval nem kizárt, hogy 41 ms, mint a 910-nél, hiába új széria. Az meg különösen bosszantó, hogy kivették belőle a 3D-t és a HDR-t, így szerintem értéktartás szempontjából kevesebbet ér a 910-nél. Mégis drágább itthon majd 100K-val. Kicsit átverésnek tartom hogy gyakorlatilag fogták a 910-et és az elektronikáját, kihajtogatták, letiltottak 2 feature-t, majd rádobtak egy 100-ast árban.

    Most ott vagyok, hogy egy B7 lehet jobban megérné 5 éves távlatban... Vadi új elektronika, 21 ms inputlag, 4K , HDR és még pár javítás... +100K-ért.

    4K PPI miatt még adott esetben monitornak is használhatnám (bár kicsit féltem a konstans tartalom miatt)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák