Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz chros #44932 üzenetére

    Igen tisztában vagyok vele, egy erős PC lesz rákötve az egyik HDMI-re, a másikra pedig a házimozi erősítő, de még mindig erősen tartom magam ahhoz, hogy nem vagyok saját magam ellensége. A sony képe - (kb 1.5 órán keresztül csesztük tegnap ott el az időt, bőven volt időnk tehát látni) - egyszerűen sokkal szebb volt, mint az Lg-é ugyanannál a demónál! Olyannak tűnt nekem, mintha nem 4K lenne. pedig nyilván csak is az megy ilyenkor, de a hátam mögött lévő Philips-nek is szebb képe volt. szóval nem értettem a dolgot.
    Na most, ha abból indulok ki, hogy az LG tényleg olyan f...sza a többihez képest, akkor egyrészt beállítja nekem úgy, hogy tátva maradjon a szám és lehet, hogy ott helyben kifizetem érte a 850 ezret.
    De mind a kétszer kitért a válasz elől, hogy miért sokkal szebb az AG8 képe ugyanazoknál a demóknál.
    Ehelyett csak azt hallgattattam hogy az android szar kezelhetetlen, holott nem az, csak ezt is meg kell tanulni, aki nem hülye 1 hét alatt vakon nyomja a takaró alatt a gombokat.
    De mindegy is, ott a 14 nap, ezalatt bőven elválik, hogy a lányom megtartja-e... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák