Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kriszbmx

    tag

    válasz djpundro #39000 üzenetére

    Volt C8 es C9 is 65os meretben. Cserek lettek, panel hibaval, illetve egyiken eleg eros tinting volt. Jelenleg varom a 65E9 et.
    Kozben en is talonban tartom a 75Q85 ot.
    Csaladban van egy Q70.
    Oszinten egyik olednel sem veltem felfedezni ,hogy egy lcdhez kepest szurkebb lenne!
    Engem a tinting zavart, de az mas teszta.
    A q70 eloben egy regi tvhez kepest kibaszott jo, es szep kepe van. Fenyero is jo, szin is szep. DE az oled a tintingel egyutt is magasan folotte van.
    A 75Q85 csak akkor lesz, ha az E9 is bajos lesz vagy a szemem nem szokja meg az esetleges tintinget. Akkor elengedem az oledet de ez sajat dontes. Akkor kiprobalom a 75q85 ot. Azt elore tudom,hogy olyan durva szin nem lesz, csak hatha a merete majd karpotol . Megvarom mig a 65e9 arara csokken.
    Azota is jarkalok mm be mig varom az erkezest es nyomkodom egyutt a q85 q90 es az oledeket. Boltban is latni hogy szebb az oled. Nekem meg paromnak pedig pont az oleden volt minden feher feherebb es a szinek szinesebbek.
    De konkret velemenyt csak akkor tudnek a q85 re mondani ha lenne otthon egy egyutt az E9 el. Ha nem lenne epp ajto ablak csere akar rendelnek is egyet melle, aztan vagy vagy :)

Új hozzászólás Aktív témák