Hirdetés
- Vegyes társaság jött a szombati hardverbuliba
- Százmilliárd dolláros AI-fegyverkezésbe kezdett az Amazon és a Google
- Így tüzelt el százbillió forintot az AI a héten
- Kétféle módon harcol a forró helyzetekkel szemben az ASUS új, M.2-es SSD háza
- Mérföldkő a szilárdtest akkuknál: fontos lépést tett a QuantumScape
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
kisza25
félisten
ebből nekem megvan a brutal asztali és home szervernek és hurcolosnak egy netbook 6-8 órás aksival 7-21W fogyival és egy crystal HD kártyával kiegészítve, hogy minden film (fullHD/flashHD is simán menjen rajta)
most arra gyűjtök, hogy ezt az asztalit áttegyem egy itx/dtx házba(eddig lian li q08 tűnik megfelelőnek) egy corsar H60 blokkal,
de szerintem a netbook cserélve lesz egy subnotira, mert én megőrülök a sebességétől, asszonyt meg sajnálom, hogy azt kell használnia, bár lehet veszek hozzá egy moncsit és rászerelem a hátuljára plusz egér plusz bill.
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- EA Sports WRC '23
- Eredeti játékok OFF topik
- Synology NAS
- Arc Raiders
- Milyen széket vegyek?
- Windows 10
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


