- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Bemutatta saját SSD-jét a Raspberry Pi
- Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Steam Deck
- Apple MacBook
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD alaplapok 2025-ben: B650, X670 vagy X870 legyen?
- LG LCD és LED TV-k
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
- Nulladik körben az OS-sel kéne megetetni a monitorhoz tartozó megfelelő drivert és/vagy a videóvezérlő driverében keresni gyógyírt a problémára, de ha ez nem opció, akkor:
- Először próbáld meg a monitort csak akkor bekapcsolni, ha már felállt az OS és bejött a desktop, így kiderül, nem a monitornak okoz-e kihívást HDMI-n felbontást váltogatni, amíg a boot képernyőtől eljut az asztalig. Egy próbát legalábbis megér.
- Másodszorra a Powerstrip-pel tégy egy próbát, azzal elég sok mindent lehet állítgatni.Amúgy ez inkább VGA-s/monitoros topikba való.
Új hozzászólás Aktív témák
- Telekom mobilszolgáltatások
- Xbox tulajok OFF topicja
- Nagyon erős ajánlat lett az Apple Watch SE 3
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- TABLET / TARTOZÉK beárazás
- Vallás
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Merész dizájn és új teleobjektív az iPhone 17 Pro mobilokban
- További aktív témák...
- Takamine GD20CE elektroakusztikus gitár keménytokkal együtt. Kb 10 alkalommal használt,nem hordoztam
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Eladó Apple iPhone 13 256GB Kék / 12 hó jótállás
- LG 55G3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 0.1ms - MLA - 2000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest