- Az aktuális Xbox konzolokon is megfogja majd a játékos kezét a Copilot
- Gaming notebook topik
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- Autós kamerák
- Vezetékes FEJhallgatók
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Hobby elektronika
- Milyen széket vegyek?
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rick4
félisten
válasz
Zirowe
#53343
üzenetére
Ilyen házam van, ierre a célra szolgáló nyílás, keret, vagy bármi más gyárilag nincs rajta, viszont egy egyszerű kis keretet te is tudsz neki gyártani, ezt akár kézzel is meg lehet hajtani, a költsége max 500- 1000Ft, gyorsan lerajzolom, mit tudnék neki elképzelni:

Amennyiben azt szeretnéd, hogy földrengés során se essen ki a gép, szerválsz a postástól 4-5 tejgumit, majd azt felteszed körben, a visszahajtott lemez alacsonyabb tetejétől lefelé kb 2 centire. Úgy megfogja, hogy kirobbantani se lehet onnan, be lehet ezeket állítani, hogy usb-s bill- egér mozgatásra bekapcsoljanak, úgyhogy a tévé mögé nyúlkálni se kell.
Ha a felső nem szimpi, lehet variálni:

És persze a lemez helyett lehet ragasztott műanyag lap, plexi, fa deszka, gyakorlatilag háztartási hulladékból is össze lehet dobni, megoldható akár két laposvasból is, belülre mehet, ahovas felől a gépház kerül, oda ablakhoz kapható szivacsos- öntapadós tömítőcsíkot ragasztasz, és akkor nem karistol.

Új hozzászólás Aktív témák
- Az aktuális Xbox konzolokon is megfogja majd a játékos kezét a Copilot
- QNAP hálózati adattárolók (NAS)
- Gaming notebook topik
- MasterDeeJay: Egy nem átlagos Asus videókártya (GTX950M 2GB GDDR3)
- Formula-1
- Crimson Desert
- Gyúrósok ide!
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- PlayStation 5
- Eredeti játékok OFF topik
- További aktív témák...
- GIGABYTE B360M DS3H alaplap eladó
- Kingston FURY 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CL16 Beast RGB - 12 hó garancia
- Corsair 64GB (2x32GB) DDR4 3200MHz CL16 Vengeance RGB RS - 120 hó garancia
- Kingston HyperX FURY RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz CL18 - 12 hó garancia
- Kingston FURY Renegade 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz CL16 - 12 hó garancia
- BOMBA ÁRrR! Lenovo ThinkPad T14 Gen 4 Ryzen 5 PRO 7540U 14" FHD+ 32GB 1TB Lenovo gar: 2028.01.07!
- Dell Latitude 5510 - 15.6" FHD IPS - i5-10210U - 16GB - 512GB SSD - Win11 PRO + Office
- Apple iPhone 17 Pro Max - Deep Blue - 256GB - ONE - ÚJ - 3 Év Jótállás.
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B550M R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 4070 Super 12GB NZXT H510i NZXT 850W
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 128GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4457
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


