-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Cold5
senior tag
Adott egy A300 (3400G + 16GB), tennék bele egy Wi-Fi/BT kártyát. Csak a BT kell belőle. Intel 8260-an került bele. Kábel nincs benne és az antenna sincs még meg. Úton van a gyári szett, de gondoltam megpróbálom addig. Ott is kivenném azt a kártyát amit küldenek csak a vezetékre és az antennákra van szükségem.
A következő a probléma: Kártya látszódik az eszközkezelőben, de semmilyen BT eszközt nem lát mikor hozzá akarok adni! Egy bill és egér lenne. (A telefonom látja az A300-at)
Létezhet, hogy a kábel és/vagy az antenna miatt nem látja az eszközöket?!
Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation 5
- Mikrotik routerek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Gyúrósok ide!
- Milyen autót vegyek?
- Anime filmek és sorozatok
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Wacom Bamboo One CTF-430 rajztábla
- 27% - Arzopa A1T 15,6" Hordozható Monitor!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Új! AKRacing Premium Master gamer szék
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

