-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
így van, a majd 1,6x-es áramigény miatt koszosabb a 12V-os megoldás
Ha CPU/VGA marad a csak a 12V-on mint fogyasztó, pl.: nem használsz 3,5"-os HDD-t,
akkor nem okozhat gondot, mert a CPU és a VGA rendelkezik saját konverterrel, és mindkettő elég nagy zajforrás magában is.(#31912) Benőke: Hosszútávra tervezve érdemes megvenni az eredetit a Pico-Psu-ból. A kínai utánérzések nem biztos hogy megkapják a megfelelő terhelhetőségű, kis veszteségű alkatrészeket.
Kis terhelésnél nincs kimérhető különbség, de ha elérték az alkatrészek a határaikat, akkor onnantól drasztikusan romlik a hatásfok, és el kezd melegedni a konverter.
Ha van benne megfelelő védelem akkor lekapcsol időben, ha nem, akkor viheti a gépet. Szóval a 1/2 1/3 áron nincs 100%-os másolat, vagy jobb termék. Ha mégis kínait veszel, ne a legolcsóbbat vedd, az biztos nagyon drága lesz. a drága kínai már használható de az annyival olcsóbb hogy nincs garancia vagy neked kell postázgatni, szóval a végén az eredeti, boltban, garival vásárolt a legolcsóbb.És 1x kell megvenni. így néz ki:[link] A Pico Psu kialakítása megnevezés a gyártó szabadalma, de "átvették" a konkurensek is.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! 32GB ADATA XPG Lancer RGB 7200MHz DDR5 garanciával hibátlan működéssel
- ASUS ROG Strix X570-E Gaming WiFi Alaplap
- ASRock B650M Pro RS microATX - garanciális, apró hibával
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX B550-F GAMING alaplap garanciával hibátlan működéssel
- G.SKILL Trident Z Neo 64GB (2x32GB) DDR4 3600MHz F4-3600C16D-64GTZN
- Bomba ár! Dell Latitude E6400 - Intel P8400 I 3GB I 160GB I 14,1" I Intel VGA I Garancia!
- ÁLTALÁNOS IGAZGATÓHELYETTES tábla
- IKEA (HAVREHOJ) tablet vagy laptop tartó
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 - 16" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest