- 3D nyomtatás
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Nagyon érzékeny lett a játékok archiválására a Nintendo
- Iszonyatos mennyiségű hulladékkal járhat a Windows 10 terméktámogatásának vége
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Sok memóriát spórol a neurális textúratömörítés
- Újra instabilitásba futott a Raptor Lake generáció
- Milyen monitort vegyek?
- HP notebook topic
- Hardverkemping június végén
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
mckay
aktív tag
válasz
shteer #21369 üzenetére
HookR, Sb, Rick, Kisza, Shteer!
Köszi a javaslatokat.
Nekem legjobban az Antec tetszett, tulajdonképpen pont az, amiről beszélek. És szellős is, hogy ne süvítsen a venti.
De hát 24 ezer + házhozszállítás egy kis dobozkáért és tápért, úgy, hogy az USB kivezetések 2.0-ásak...
Ennek ellenére kiajánlottam a kedves vevőnek, dobott egy hátast.
És megértem őt!
Úgy néz ki, hogy marad az EPCA3 az adapter.hu-ról, amit persze szintén túlárazottnak tartok, és még bumfordinak is, de hát két kiló kávé árával kevesebb.Hát igen, gyerekcipőben jár még ez a piaci szegmens. Sajnos.
- Ami szép és jó, az kicsit feleslegesen minőségi, legalábbis arra célra, hogy ha "kell egy gép" vevőnek ajánlanánk. Hobbinak jó a szép házak, de hát nem mindenkinek ez a hobbija
- Ami meg nem szép, és nem jó, az meg eldobja az ITX előnyeit: eltűnik a kis méret, eltűnik a csendesség. Akkor meg minek az ITX.
Döbbenetes, hogy a kínai ipar néha ennyire nem találja a valódi keresletet, évekig.Gyerekek, nem akar valaki ebből megélni, hogy nyit egy ITX boltot?
:-)
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Elektromos autók - motorok
- Renault, Dacia topik
- 3D nyomtatás
- Mobil flották
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ
- Gitáros topic
- Nagyon érzékeny lett a játékok archiválására a Nintendo
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S24/Samsung Galaxy S24+/Samsung Galaxy S24 Ultra
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - HP Elite / ZBook Thunderbolt 3 docking station
- Bomba ár! Dell Precision M4800 i7-4800MQ I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I K1100M I Cam I W10 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A520 AORUS R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB Rampage SHIVA TT 500W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest