Hirdetés
- Monitor hiba topik
- Az AMD szerint Radeonokból nem lesz hiány
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Jelentősen szűkül a GeForce RTX 50 sorozat modellkínálata?
- Milyen Android TV boxot vegyek?
- Az elmúlt 30 év legjobb processzorai
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- TCL LCD és LED TV-k
Új hozzászólás Aktív témák
-
jaanoo89
aktív tag
válasz
lugosi
#97289
üzenetére
Nekem azzal az a bajom, hogy az 27/2.8 és nem 27/2. Szóval a sokat lesajnált MFT háttérelmosást nem tudja hozni az a szett, a Pana 20/1.7 ráadásul egy bitang jól sikerült üveg.
Nyilván nem lehet minden rendszer mindenben is jobb a másiknál, de a Fuji nagyon közel van ahhoz, hogy az MFT tulajok nagy részét meggyőzze. Ha az X-T40-be raknak IBIS-t, akkor ott is össze lehet legózni egy kis méretű szettet, stabilizálva.
Na ezt nem kéne megvárni és igenis kihozni egy kis méretű vázat új szenzorral, időjárás állósággal és nem pedig nyomatni a dumát, hogy majd meglepődünk év végén és kapunk egy böszme nagy vázat, jobb esetben.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 14 Plus 256GB / 100%-os akkumulátor / 12 hónap jótállással
- darkFlash GR12 Darkstorm Blue/Green
- BESZÁMÍTÁS! Apple iPad Air 5 10.9 256GB WiFi tablet extrákkal garanciával hibátlan működéssel
- Akciós kisWorkstation! Dell Precision 3560 i7-1165G7 4.7GHz / 32GB / 512GB / Quadro T500 2GB FHD 15"
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3693
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


