Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz madgie #40474 üzenetére

    Ahogy Roboter mondja. Ha veszel bármilyen Pen/Omd vázat, akkor automatikusan jár a tagsági. A tagságit meg is lehet vásárolni, egy évre 8.000 forintért. Jelen esetben tehát kiperkálsz nyolcat, hogy megkaphasd a kedvezményt. Vagy keresel valakit, akinek van tagságija, és az megveszi neked.

    Gorgo felvetése jogos, lehet, hogy sokan gondokoznak majd, ha fizetni kell. Én is várnék, pl. MLaca tesztjét, és más független teszteket mindenképpen elolvasnám, csak a specifikációk és néhány fanatikus/szponzorált benyomás-leírás alapján még nem vásárolok.

    A kedvezményt illetően amúgy is szkeptikus vagyok, anno az om-d-nél sem tudták az igényeket kielégíteni, pár hetes átfutással jöttek a cuccok. Itt ez pláne így lesz, ebben szinte biztos vagyok. És valóban, a klubtagsági kedvezményhez képest mennyire reális, hogy további kedvezményt adjanak?

    Nekem most amúgy is kellene céges gép, bíróságon/földhivatalban azért az x20-szal nem kényelmes, vakut nem használhatok... Lehet, megveszem ezt a cégbe...

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák