Hirdetés
- Dedikált NPU-t tervezne az AMD?
- És akkor egy fejlesztőstúdió rájött, hogy vissza is élhetne a felskálázással
- Száguld a Meta és a Microsoft, 500 milliárd dollárral lőttek ki az AI-részvények
- Jól áll az ARM-os Windows helyzete, de a játékoknál nem jön az áttörés
- Kínai kézbe kerül a MediaMarkt áruházak tulajdonosa
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
PROHARDVER!
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
embe
nagyúr
Sziasztok!
Arcam AVR390 az alany. Az ARC és a CEC problémám van vele.
Az erősítőbe egy Zidoo Z9X van bekötve.
Tévé egy TCL.
2 hete szívok vele, nem bírom normális működésre bírni. Más erősítőkkel ( Onkyo, Yamaha, Denon, Pioneer ) normálisan működnek - kisebb anomáliáktól eltekintve.
Végig mentem a szokásos beállítási hülyeségeken. Ha a Zidoo áramtalanítva van, akkor többnyire jól működik. De ha áram alatt van, és hiába van kikapcsolva benne a CEC, már hülye a rendszer.Tudom optikai kábellel megoldható, de jó lenne a CEC-et használni, mert akkor nem kellene optikai kábellel vesződni.
Az erősítő menüjében be van kapcsolva a CEC, és az ARC is. Viszont amikor a menü első pontjában a bemenetet kiválasztom, van egy Display lehetőség - nos ez a tévé. Ennek viszont nincs dedikált gombja. Nekem olyan távkapcsoló van, mint a fotón látható. Viszont találtam a neten olyan távval is ezt az erősítőt, amin a jobb alsó VCR gomb helyett TV felirat van.
Valahogy nem lehetne összehozni, hogy valamelyik gomb lenyomására átváltson az erősítő a tévé be/kimenetre?
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Profi stratégiára vált a Galaxy S26
- Motoros topic
- A Redmi 15 5G-t power bankként is lehet majd használni
- Háztartási gépek
- Windows 11
- Milyen egeret válasszak?
- eBay
- Mafia: The Old Country - Fókuszban a harcok
- További aktív témák...
- 123 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 2700 / RX 5500XT 8GB / 16GB DDR4 / 256SSD + 1TB HDD
- Asus ZenBook Duo UX8406 -14" 3K OLED 120Hz Érintő - Ultra 7 155H - 16GB - 1TB - Win11- 3 év garancia
- Apple iPhone 14 Plus 128GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- TELJES KÖRŰ IT BESZERZÉS
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest