Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    Jmicronos témához : Több mint egy éve vannak ilyen ssd-im, igaz 2 db. fut raidban.
    2008-2009 körül jöttek be ezek az ssd-k, akkor még szinte csak Jmicronosok voltak, mégis meg lehetett oldani a problémát egy kis utánaolvasással.
    Laggolás: Amikor másodpercekre megakad a rendszer, én win7-nél és xp-nél tapasztalatm.
    A laggolás egyszerűen elkerülhető egy egyszerű, oprendszer telepítés elötti formázással, 8 vagy 16 K clustermérete megadva, és többször nincs gondod vele.
    Nincs TRIM ? És? XP-nél sincs...Havonta egyszer lefuttatom a Diskeeper With Hyperfast progit, megy 10 percet és az olvasás-írás olyan mint az elején.Nekem legalábbis 1.5 éve így mennek az ssd-im, RAID-0 ban
    Én más nagy problémáról nem tudok....
    Mostani eredmények: 4K írás eredmények crystaldiskmarkkal tényleg nem lenyűgözőek, de mivel csak oprendszer van rajta, és csak ritkán telepítek már új programokat , ezért különösebben nem zavaró számomra. Abban viszont nagyon nem értek, egyet, hogy a "Magyaran a regi jMicron vezerlos SSD nem gyorsabb egy 5400 fordulatu laptop HDD-tol"
    Már csak az elérési idő miatt sem....

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák