Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prmcsk

    addikt

    válasz .DLL #48 üzenetére

    Nem vitára vágyom, hanem meggyőzésre. A kettő nem ugyanaz. Én pro-kontra felállásban tényeket a fizikai adatokat közlök és erre kapom, amit kapok.

    És nem vagyok felkészületlen, elsőre minden "piár" beszopó, de ha ezt leírom a kötekedés ?

    Szinte mindent elolvasok róla és nem csak ezeket... Hiszem, hogy objektívek a tesztek és ezekben le is írják, hogy az úttervezés, a töltési időkből adódó pluszköltségek (felesleges szállás), töltésre várás és egyebek hogyan szívathatnak meg.

    Például a fékezéskori visszatöltés (áram visszanyeréses fékezés).

    Erre akkora hangsúlyt fektetnek az eladók, mintha az össz. akkupakk teljesítményének meghatározó része kerülne így vissza a rendszerbe, holott, jó ha 1%-ot tud eképpen visszatölteni. Mivel nagy ezen a hangsúly egy laikus vevő azt hiszi, vagy ötvenet. Na ezek azok a felhomályosítások, amiknek itt kéne elhangoznia, hogy ne higgyen el mindenki, mindent és ne ilyen tudatos, téves információkkal álljon neki betemetni a pénzét valamibe, amiben esetleg csalódni fog. Ahhoz ez túl drága...

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Új hozzászólás Aktív témák