Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    Na tegnap megkaptam a gépem. (Asus Eee pc 1201n, N330 proci (2x1.6Ghz, ION vga, 4Gb ram)

    Teljesen megvagyok vele elégedve. Használtan vettem, de olyan mintha új lenne. Hd sentinel szerint 100%-os a vinyó, everest szerint meg aksi elhasználódás mértéke 0%. Az elődőkhöz képest érhezhetően gyorsabb. (Acer one 150, Msi U100, Asus 1000H, 1000Hd, Dell 1012Hd stb...). Win7 élményidex 3.3, ami még az újabb 1215n-él is jobb, mert úgy tudom ott 3.1 mondjuk ez semmit nem befolyásol...:) Full Hd-s filmeket viszont szaggatás mentesen csak MPC-HomeCinem lejátszóval játsz le, mivel ez a progi inkább a vga-t terheli, a többi meg a procit, de ez szerintem orvosolható, hogy mindenen menjen szépen, csak beállitás kérdése. (rajta is vagyok a dolgon...:) ) Kijelző nagy szép, élesek és szépek a szinek. Hátránya talán a fényes burkolat, könnyen gyűjti a port, de mondjuk ezt tudtam, és számítottam is rá. Meg egyet nem értek, hogy everest memória olvasás teszt miért 2700 pont? Émlékszem az u100-asba töbett adott 2gb 667mhz rammal. Mondjuk neten néztem teszteket ott is ennyi 1201-eseknél, nem csak nekem, de szerintem 5000 felett kéne kapjon. Viszont használat közben ezt nem lehet észrevenni, meg lehet program hiba, de ha valaki add rá egy ésszerő megfogalmazást elfogadnám. Bármi kérdésetek van a géppel kapcsolatban szóljatok, szívesen válaszolok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák