Hirdetés
- Gigantikus fordulatot vett a GeForce RTX 50 Super sorozat törlése
- Pánikban a világ a Radeon RX 5000 és 6000 sorozat támogatása miatt
- TCL LCD és LED TV-k
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Milyen processzort vegyek?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- 8 kHz-es pollingot ígérő, analóg Yunzii klaviatúra a megfizethető árszinten
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Gaming notebook topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
-
PROHARDVER!
A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna.

Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
gabi_93
csendes tag
Na sziasztok újra. Ti mennyi sensivel játszotok? Milyen egeretek van? Én egy Microsoftal játszom bár nekem lényegtelen milyen egerem van. Szerintem tökéletesen megtudom lőni az emberkéket akármilyen egerem van
7 éve játszom ezzel a kis játékkal mármint először 1,5 később 1,6 és most ez. Volt alkalmam kodiakkal és több nagy játékossal játszani egy csapatban. Élvezet amik egy lanon mennek. 
Új hozzászólás Aktív témák

Archívum 1: [link]
- Gigantikus fordulatot vett a GeForce RTX 50 Super sorozat törlése
- Pánikban a világ a Radeon RX 5000 és 6000 sorozat támogatása miatt
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Mesterséges intelligencia topik
- TCL LCD és LED TV-k
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Milyen processzort vegyek?
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Okos Otthon / Smart Home
- További aktív témák...
- Jura Impressa C5 Automata kávégép 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX RTX 3080 10GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3205
- MacBook Pro 13, 14, 15, 16, MacBook Air M1, M2 M3 M4 bill magyarosítás lézerrel / sapkacserével
- magyar billentyűzet - 151 - Lenovo LOQ (15IAX9) - Intel Core i5-12450HX, RTX 4060
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

7 éve játszom ezzel a kis játékkal mármint először 1,5 később 1,6 és most ez. Volt alkalmam kodiakkal és több nagy játékossal játszani egy csapatban. Élvezet amik egy lanon mennek. 


