- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Milyen monitort vegyek?
- Everest / AIDA64 topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 3***(X) "Zen 2" (AM4)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Iszonyatos mennyiségű hulladékkal járhat a Windows 10 terméktámogatásának vége
- Sok memóriát spórol a neurális textúratömörítés
- Jóárasított AI PC-ket szeretne látni az AMD
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen videókártyát?
-
PROHARDVER!
Megérkezett a Codemasters legújabb, a Formula 1 2012-es szezonját feldolgozó része, PS3-ra, Xbox 360-ra és PC-re egyaránt. A játék egyik legfontosabb újítása a Young Driver’s Test mód lesz, amelyben gyakorlatilag megtanítanak F1-es autót vezetni és hasznos tanácsokkal látnak el a bajnoksággal kapcsolatban.
Új hozzászólás Aktív témák
-
opeter70
senior tag
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni:
Logitech Formula Force GP kormányom van. Próbálom állítani az "ADVANCED WHEEL SETTINGS"-ben a csúszkákat, hogy kicsit jobbá varázsoljam a irányíthatóságot, de beállítás után, ha kilépek ebből a menüből és visszalépek, minden minden csúszka visszaáll a kezdeti értékre vagyis 0-ra, kivéve a "Steering deadzone", mert annak az alapértéke 5.
Tehát nem menti el és nem is alkalmazza a beállított értékeket.
Próbáltam úgy is, hogy elindított futam közben állítom be az Options ----> Driving controls menüben, de ott is ugyanez a helyzet. Teljesen hatástalan, bármilyen értéket állítok is be, valamint ha viszalépek a beállításokba, megint az alapértékeket látom.A WIEW/CUSTOMZED PROFILE-ban szintén nem tudok semmit beállítani, mert bármit módosítok, kilépéskor az "invalid controller setup " üzenetet kapom. Ilyenkor csak a "Revert to previous setting." segít.
Ezt még csak-csak meg tudnám szokni valahogy - mármint az alapértelmezett gombikosztást a kormányon - de a kormányzási paraméterek beállíthatóságának hiánya nagyon megnehezíti a játékot.Ha valakinek van bármilyen ötlete, javaslata, kérem segítsen!
Még annyi, hogy nem egyedi a problémám. Pár hónappal ezelőtt itt az egyik kollégának pontosan ugyanezek voltak a problémái Logitech Formula Force GP kormánnyal, de nem érkezett rá "megfejtés".
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Szólánc.
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Windows 10
- További aktív témák...
- Honor 200 , 8/256GB , Kártyafüggetlen
- Telenor 5G Indoor WiFi Router (FA7550) + töltő (bolti áruk 100.000Ft)
- 18 éve! Billentyűzet magyarítás magyarosítás. Festés vagy lézerezés és egyebek! 3 lehetőség is van.
- Epson Workforce DS-530II Dokumentum szkenner
- Honor Magic 7 Lite 256GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest