-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
nope
tag
válasz
ecaddsell #9544 üzenetére
"Ennek van OLED nélküli változata is? Úgy egész szimpatikus lenne, pláne ha még valamivel olcsóbb lenne OLED nélkül..."
Heltec nincs ilyen, de tényleg elég gyakran lehagyják a 37-38-as lábakat. Van valami speciális funkciójuk, amiért ragaszkodsz hozzájuk, vagy csak egyszerűen több lábat szeretnél?
Keress rá a "Wemos Pro ESP32"-re, azokon is ki vannak ezek vezetve (mást nem is nagyon találtam ilyent).
Az integrált OLED meg tényleg nem sok mindenre jó, de hibakeresésre, változók folyamatos kijelzésére (kvázi serial monitor helyett) viszont ideális.
Új hozzászólás Aktív témák
- Microsoft Windows, Office & Vírusirtók: Akciók, Azonnali Szállítás, Garantált Minőség, Garancia!
- Wilbur Smith könyvek (15 db) egyben
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 9900KF 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 13 128GB / Kártyafüggetlen 1ÉV GARANCIÁVAL
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest