Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Apple MacBook
- Dell notebook topic
- Most állítólag törölték a korábban pletykált GeForce RTX 50 Super sorozatot
- Apple asztali gépek
- Melyik tápegységet vegyem?
- Gigantikus fordulatot vett a GeForce RTX 50 Super sorozat törlése
- Gaming notebook topik
- Videós, mozgóképes topik
-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
robohw
aktív tag
Tévedés ne essék, én nem vettem soha ilyen kitet, általában külön-külön vásárolom meg azt ami kell, vagy amire szemet vetek, különösebb előzetes cél nélkül. Bár ha belegondolok, így is van jelenleg kb. annyi "lomom" mint amennyit a nagyobb kit tartalmaz, legalábbis darabszámra.
Motor:
Az a kis motor alkalmas lehet pwm-mel való kisérletezgetéshez, vagy bármi meghajtásához, amit teljesítményben elbír. Neked van ilyen több is, de a legtöbb háztartásnak azért ez nem széria tartozéka.
Lassú "normál" DC motor (sajnos) nem létezik. A kellő nyomatékot mindenképpen hajtóművel, áttétellel kell kicsiholni.
Műanyag fogaskerekeket rá lehet erőltetni - esetenként ragasztani - a motor tengelyére, persze ez a megoldás csak kisebb meghajtó erőt igénylő dolgokhoz használható.
Ha a tengelyvég nincs profilosra kiképezve, akkor segíthet egy "nút" beköszörülése. Ez valamelyest növeli a terhelhetőséget.
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3395, 100% Akkumulátor
- Samsung Galaxy S23 Ultra Green 120 Hz Dynamic AMOLED 2X, 200 MP kamera, beépített S Pen
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- 174 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti (ELKELT)
- 138 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

ekkold

