Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    válasz bacus #2218 üzenetére

    Azt hiszem, nekem is nyitja a központi a csomagtartót, igen. Csak gondoltam ha hátránya nem nagyon van, könnyebb már a kocsi felé menet kinyitnom gombbal magát a csomagtartót, mármint úgy, hogy föl is nyíljon Ezt úgy oldanám meg, hogy a csomagtartón a zár kézzel benyomását helyettesítené valami mechanika Arduino-ról vezérelve, majd onnan (mivel nem nyílik föl magától ugye, csak ha megemelem 30-40 centire) egy plusz teleszkóp nyomná föl a holtpontig, onnan meg már ugye a gyári 2 teleszkóp. Igazából kényelmi funkciót tölt csak be, hogy ha tele van a kezem, nehezen nyúlnék oda kulccsal, majd nyitnám föl kézzel, akkor kényelmesebb csak a gombot megnyomni. Vagy ha magát a gombot a csomagtartóról levenném, mert a központi úgyis zárja, az Arduino meg nyitná kulcsról, szóval nem is kéne oda kézzel nyitó, ahogy te is írtad, biztonsági okokból. Hátrány annyi lehet, ami szerintem a legnagyobb, hogy ha egyszer megadja magát az Arduino..... :F

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák