-
PROHARDVER!
A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Malibutomi #15867 üzenetére
Nem hinném driver... amit tapasztalsz az a bődületes sávszélesség miatt van.
Ennyit segít 4K alatt ez.Ami hiányzik az egész máshol egy szűk keresztmetszet, ami nincs arányban a magok és a sávszélesség méretével. És ez szvsz a ROP... és ezen semmi driver nem fog segíteni.
Az fog majd rajta segíteni amikor a compute és a sávszélesség fontosabb lesz mint a ROP/pixel áteresztőképesség (a mai arányokhoz képest). Tehát a "jővő" játékai.
Mert ott a régebbi cuccok (esetleg a konkurencia is) el fog vérezni mert a compute és a sávszél lesz a szűk nem a ROP.Nincs egyensúlyban a hardver ma a mai játékok többségéhez (egy két előremutató kivételt leszámítva, ahol a fenti szitu már ma is fennáll).
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
MIELŐTT LINKELNÉL VAGY KÉRDEZNÉL, MINDIG OLVASS KICSIT VISSZA!!
A topik témája:
Az AMD éppen érkező, vagy jövőbeni új grafikus processzorainak kivesézése, lehetőleg minél inkább szakmai keretek között maradva. Architektúra, esélylatolgatás, érdekességek, spekulációk, stb.
- Hisense LCD és LED TV-k
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- Synology NAS
- Tőzsde és gazdaság
- TCL LCD és LED TV-k
- Szevam: Mennyire tipik Z-gen viselkedés? Tipizálható-e egyáltalán?
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- Projektor topic
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TURBO RTX 3090 24GB GDDR6X videokártya garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ, 27% ASUS TUF Gaming RTX 5090 32GB GDDR7 Videokártya! BeszámítOK
- PowerColor Red Devil RX 7900 XTX Cserélném
- BESZÁMÍTÁS! ASRock FORMULA OC RX 6900XT 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- GIGABYTE RX 6600 XT 8GB GDDR6 EAGLE Eladó!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest