Hirdetés

Aktív témák

  • babferi

    tag

    Nah most mar a jatek meg a draga WG-s arcok elmehetnek az anyukajukba a szandekos beepitett szopatasaikkal , de tenyleg . Karelia , mi vagyunk a vedok , en T-44 ben ! A bal oldalon 3 hevivel letortuk a tamadokat , hatularol felmentuk a hegyre es kipucoltuk . Ekozben a masik oldalon lassan beertek a tamadok , kinyirtak a vedoket es elkezdtek foglalni. Egy 250HPs IS , kb 600HPs Type es egy 1200HPs Aladar naluk! Nalunk nekem hianyzott 150 HP-m es nalunk ,meg 3 alig lesebzodott hevi (IS,IS3 ). Visszafele mentuk mar a bazisra , siman lehozhato volt a meccs !!! En ertem od elsonek es csak a szar alig eletben levo IS foglalt 50%-on ! Pont kigurultam kisse egy szikla mugul es lonek amikor mehalok . Hat a makos IS akinek a WG benyomta a csalast , egylovesezett !!! Egy lovest kelett volna leadnom es mienk a meccs !!! Meg az is rohadt erdekes , hogy 7.4 ota kb csak 40 meccset mentem T44-el , ezalatt 4x egyloveseztek 1000 folotti HP-rol :W
    Ra is raktam a vizes loszertartot mert mar a tokom kivan , ha nem is felrobbanok , de besargulni tuti besargul az a rohadt ammorack eleg gyakran

    [ Szerkesztve ]

    ... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

Aktív témák