Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz priti #41347 üzenetére

    Helló!

    Köszi a tippet, igazából még aznap este megoldódott a probléma, miután szétszedtem a gépet és a biost reseteltem az alaplapon, ezután újra állítottam és azóta szuperül működik. Lehet hogy beragadt valami a bios frissítés után. Amit említettél beállítást "over temp protection" nem találtam meg. Viszont abban még kérnék segítséget hogy miket érdemes át állítani ebben a biosban? Processzorom elég gyors azt nem akarnám tuningolni,viszont esetleg a memória időzítésen ha lehetne picit még javítani nem lenne rossz, de legfőképp az alaplapi videókártya érdekelne hogy azt lehetséges e valamilyen módon húzatni? Meg vannak itt olyan hogy network stack driver stb, ami számomra érthetetlen mit jelentenek. Szeretném megfelelően beállítani az UEFI biosom. Akár egy komlett magyar leírás is megfelelő lenne, ha valaki esetleg meg tud dobni egy linkkel, ami részletesen leírja mit és hogy érdemes beállítani. A legtöbb ilyen beállítás amit néztem a neten, csak részleteket ragad ki a bios beállítási lehetőségei közül. Tehát komplett átfogó beállítási segédletet nem találtam. :(

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák