Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robick5

    tag

    válasz Regirck #30022 üzenetére

    A szorzó csökkentése energiagazdálkodáshoz részhez tudok segítséget nyújtani :

    CPU Enhanced Halt (C1E) vagy AMD C1E: a CPU energiatakarékos funkciója, amely minden új processzorban megtalálható. A C1E, azaz az Enhanced Halt State engedélyezése szoftveres órajel- és feszültségcsökkentést tesz lehetővé.

    CPU EIST vagy AMD Cool&Quiet: az Intel processzorokban található energiatakarékos (Enhanced) SpeedStep, vagy az AMD processzoroknál a Cool&Quiet technológia ki- és bekapcsolása. Ha bekapcsoljuk, akkor a processzor terheletlen állapotban alacsonyabb órajelen és feszültségen fog működni, aminek köszönhetően nemcsak energia takarítható meg, de a processzor kevésbé melegszik.

    ezeket engedélyezd neki!! /így terheletlen állapotban lecsökkenti a teljesítményt/

    Illetve BIOS beállítások magyarul érthetően leírva itt érdemes olvasgatni sokat segít!

    Tuningban pedig darál0w mester segítségét kérd!!! :K
    "De elsőre a szerintem cpu voltage-t tedd fel 1,35 vagy 1,375-re szerintem kevés neki az 1,325"

    [ Szerkesztve ]

    06206262041>BGA (VGA,NOTI,ALAPLAP) REWORK,REFLOW,REBALL,VGA-NB-SB-VRAM chip csere< 06206262041 >Egyre kevesebb időm van sajnos belépni,ezért inkább HÍVJ,szinte bármikor elérhető vagyok telefonon! 06206262041

Új hozzászólás Aktív témák