- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Az Intel szerint sokáig marad velünk az Intel 18A node
- Milyen házat vegyek?
- Frissítettél? Lehet, hogy ezért tűnt el egy funkció a VGA-dról!
- OLED monitor topic
- Veszélyben az adataid? Gond van a WD népszerű HDD-ivel
- Apple asztali gépek
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Vezeték nélküli fülhallgatók
Új hozzászólás Aktív témák
- 
			
			  SSlyTR senior tag Szerintetek egy nem használt, bontatlan hongmit el lehet adni 55ezerért? 
 Valahol nagy akció van, lehet bizniszelek egyet.
- 
			
			  SSlyTR senior tag Egy kisebb bug-ba futottam. 
 Hol lehet állítani a képernyő forgatás érzékenységét? Motoron elég sokszor elfordult mikor nem kellett volna. Kanyarokban még csak-csak elfogadható, de egyenesben 
- 
			
			  szoporiz tag Na ma megjön a hongmi  
- 
			
			  doongoo addikt válasz  asanotadanob
							
							
								#3190
							
							üzenetére asanotadanob
							
							
								#3190
							
							üzenetéreén is a leírás alapján hoztam vissza anno, de nekem annyi volt a különbség, hogy mindenestől ment fel az egész csomag (preloader, minden), miután persze letöltöttem a megfelelő romot és drivereket telepítettem, de amikor visszatettem az akksit, akkor nem indult a letöltés, így megpróbáltam akksi nélkül és úgy szépen felment minden. 
- 
			
			  asanotadanob tag Uh, köszönöm a kedves fogadtatást! Be voltam azért rittyentve rendesen!  Azért leírom, mire jutottam, hátha valakinek egyszer hasznos lesz. I. Alaphelyzet: 
 1. Ultimate ROM-ra 404 Mb-os OTA frissítés fel, utána persze bootloop, de twrp még van, csak nem lehet vele semmit telepíteni.
 2. Találom ezt a leírást, hát nosza. Eredmény, a telefon be sem kapcsol, nem reagál semmire, de az mtk driver még felismeri. A leírásban linkelt csomag rossz preloadert tölt be, teljesen kiüti a telót!II. Megoldás: 
 Lehet követni a fenti leírásban szereplő lépéseket az alábbi módosításokkal:
 1. A preloader opció elől pipát kivesszük
 2. DA DL ALL With Checksum elé pipát betesszük
 3. Firmware -> Upgrade helyett Downloadra klikkelünk
 4. Telefont csatlakoztatjuk, de nem tesszük bele vissza az aksit, amíg a folyamat véget nem ér!Ebben az esetben letölti a stock ROM-ot, illetve a stock recoveryt és lehet elölről kezdeni a játszadozást. 
 Ezt a megoldást utolsó utáni lehetőségként írom le, csak saját felelősségre, amikor már minden veszni látszik (lsd.: I/2 pont). A rossz preloader 50 % eséllyel végképp hazavághatja a telefont!Kereséshez: 
 sp flashtool, ultimate rom, firssítés, 100 Mb, tégla
- 
			
			  doongoo addikt válasz  Viktor0610
							
							
								#3187
							
							üzenetére Viktor0610
							
							
								#3187
							
							üzenetéregyári romon mehet az OTA, de az ultimate rom fejlesztője a ROM eredeti oldalán írja is, hogy 100 MB-nál nagyobb OTA frissítést ne küldjön rá senki (én is megjártam anno, onnan tudom ilyen jól), mert induláskor bootloop lesz (fehér MIUI logo-nál megáll és töltést sem veszi fel) 
- 
			
			  hevizms addikt Dögöljek meg ha értem ezt a 100MB-nál nagyobb dolgot. 
 Ha egyszer nem bírja,akkor eleve mi a rákért csinálnak annál nagyobb méretű frissitést?     amúgy ultimate rom alatt nekem is mindig sikerült a frissités 
 stabil rom alatt meg nem is tudom egyáltalán volt-e OTA frissités
- 
			
			válasz  asanotadanob
							
							
								#3182
							
							üzenetére asanotadanob
							
							
								#3182
							
							üzenetéreÉn már nem egyszer engedtem rá teljes ROM-frissítést OTA. Nálam nem volt gond. 
 Ennyit számítana, hogy én a gyári ROM-mal használom, vagy csak szerencsém volt? 
- 
			
			  doongoo addikt válasz  asanotadanob
							
							
								#3183
							
							üzenetére asanotadanob
							
							
								#3183
							
							üzenetéreEzt már szeretem! Újonc. Hibába szalad. Nem pánikol. Megoldja.  
- 
			
			  hevizms addikt Nem másoltam,úgy csináltam mint doongoo. De amugy úgy kell hogy megnyitod a témákat,aztán a legutolsó gomb a helyi,ott megjelenik ami téma már van a telon.Bal alsó gomb,majd a felugroban az importálás sd kártyáról,megkeresed a letöltött mtz fájlt,kijelölöd,betölti és utána már kiválasztható. 
- 
			
			  Dominó85 addikt válasz  asanotadanob
							
							
								#3183
							
							üzenetére asanotadanob
							
							
								#3183
							
							üzenetéreA lényeg, hogy helyre jött. Üdv a klubban.  
- 
			
			  asanotadanob tag válasz  asanotadanob
							
							
								#3182
							
							üzenetére asanotadanob
							
							
								#3182
							
							üzenetéreMegoldva! 
 (Basszus, be se kapcsolt ) )
- 
			
			  asanotadanob tag Vettem itt egy kollégától egy Hongmit. Nem volt időm elmélyedni a fórumban, és elkerülte a figyelmem a hirdetésben, hogy ultimate vagy milyen rom van rajta, arról meg végképp fogalmam nem volt, hogy nem bírja a 100 Mb feletti frissítést. Ráengedtem és most se kép, se hang. Sikerült téglázni? Valakinek valami mentő ötlet? 
- 
			
			Ez a MIUI?!?!?  Állat jó témák vannak, és erre eddig nem jöttem rá!  Most épp' egy teljesen áttetsző téma van a kütyün, és hát marha jól néz ki... Most épp' egy teljesen áttetsző téma van a kütyün, és hát marha jól néz ki... Az ikonok annyira dinamikusak, hogy az óra ikonja konkrétan másodpercenként változva követi az időt...    
- 
			
			  hevizms addikt válasz  herdsman12
							
							
								#3174
							
							üzenetére herdsman12
							
							
								#3174
							
							üzenetére
- 
			
			  hevizms addikt válasz  herdsman12
							
							
								#3169
							
							üzenetére herdsman12
							
							
								#3169
							
							üzenetéreMost tulajdonképpen mit nem találtál. 
 Komplett témát vagy a lockscreen stilust?
 Mert a lockscreen stilust simán megtalálja a kereső.
- 
			
			  doongoo addikt válasz  herdsman12
							
							
								#3169
							
							üzenetére herdsman12
							
							
								#3169
							
							üzenetérejaja, oda is feltette valaki 
- 
			
			  doongoo addikt Hátha valaki még nem látta: újabb mobilaréna teszt 
- 
			
			  vizard csendes tag Nem tudjátok véletlen, hogy lehet beállítani a telefonkönyvet, hogy kit melyik simről hívjon? Valamint a 2 sim kártyának külön csengőhangot? Ultimate rom van a telómon és nem találom... 
 Bár még csak pár napja ismerkedünk 
- 
			
			  doongoo addikt válasz  herdsman12
							
							
								#3164
							
							üzenetére herdsman12
							
							
								#3164
							
							üzenetéremondjuk engem nem zavar, sosem használom a csoportokat 
- 
			
			  doongoo addikt válasz  Viktor0610
							
							
								#3165
							
							üzenetére Viktor0610
							
							
								#3165
							
							üzenetéreJa, ez csak zár téma. Nem komplett. A zár stílusa alatt keress rá így: THfs Advanced 
- 
			
			
- 
			
			  herdsman12 őstag (#3161) Viktor0610 
 (#3162) doongooKöszi, akkor ezt elrontották. 
- 
			
			  doongoo addikt válasz  herdsman12
							
							
								#3160
							
							üzenetére herdsman12
							
							
								#3160
							
							üzenetéreexperience romban is így van 
- 
			
			válasz  herdsman12
							
							
								#3160
							
							üzenetére herdsman12
							
							
								#3160
							
							üzenetéreNálam (nem multilang verzió) is ilyen. Mivel nem használok csoportokat, fel sem tűnt, hogy nincs külön fül ezekhez.  
- 
			
			  herdsman12 őstag A v13 Névjegyzékem megváltozott. 
 A v5 verzióban még ilyen volt: A v13-ban a Csoportok bekerült a névjegyek közé:  És, ha a "Vezetéknév elől" a beállítás, akkor a "Csoportok" átváltozik "(nincs név)"-re.  Próbáltam újra telepíteni, mindent töröltem, de semmi változás. 
 Mindenkinél ez a helyzet, esetleg nem multilang verziónál is ilyen?
- 
			
			  batai15 félisten válasz  herdsman12
							
							
								#3156
							
							üzenetére herdsman12
							
							
								#3156
							
							üzenetéreKöszi. Próbálok még a,widget lockerrel dolgozni,de sajna ott igy nem megy a zseblámpa,a zár képernyőn..:-( 
- 
			
			  pinterto tag Sokan bedőltek ennek az ajánlatnak. 
 Gondolom hamisítvány lehet 134 dollárért, vagy átverés.
- 
			
			  batai15 félisten Nekem is nagyon begyere minden szempontból így a hongmi 2 hét után.Pedig meg fogadtam hogy androidot többet soha, de a hongmi és a miui ban kellemesen jót csalódtam. 
 Amugy meg, ki milyen témákat használ? Mert keresek olyanokat amiben nem kínai betűkkel van kiírva az infó a lock screenre.
 Tudtok mondtani pár ilyet?
- 
			
			  Crytek nagyúr Antelife Spanyol warehouseból Hongmi 
 $176.92
- 
			
			  doongoo addikt MTK procira mostanában nemvárható KitKat (nincs kiadva a forrás), de snapdragonra lesz biztosan...Azaz MIUI frissítések szempontjából érdekes lehet. 
 Akit ez motivál persze a váltásra, meg a sebességbeli előny sem elvethető a snapdragon javára (kérdés, hogy az azonos akksiméret mellett az akksiidő hogyan alakul majd, azaz ebben jobb-e a snapdragon, mint az MTK).
- 
			
			  kano nagyúr [link]      
 Csak az ára lesz a kérdéses... 
- 
			
			  Geby senior tag Neked ez hogy sikerült ? V5 stabil volt eddig fent. Mondom akkor kipróbálom, hogy ha csak dalvik és cache törlés majd V13 fel, akkor mi történik. Programok szépen maradtak. Látszólag nem sok változás történt. Proximity sensor továbbra sem működik. Akkor legyen full wipe majd V13 fel. Proximity továbbra sem megy. Mondom akkor majd a hét második felében megy vissza gariba. Tegyük vissza az adatokat. Nézem. Nincs meg a mentés. ?*%d. Mentek egyet. Megtalálom, hogy az SD helyett a belső memóriára ment. Valamint onnan állítana vissza. Nem igazán tudom hol lehet visszaállítani, hogy SD-ről állítson vissza..... 
 Visszaraktam a V5-öt, majd mentés vissza, majd V13 update....Szóval neked hogy sikerült a visszaállítás ? 
- 
			
			  kano nagyúr válasz  doongoo
							
							
								#3127
							
							üzenetére doongoo
							
							
								#3127
							
							üzenetéreElsőre nem nagyon derült ki.  De ahogy visszaolvasok az Ultimate-ből soha sem lesz V13-on alapuló verzió. Az Ultimate az egy portolt rom (a dev romból gondolom) ami jobb mint a V13 (legalább is szerintem). Csak sajnos a kamera problémás... De ahogy visszaolvasok az Ultimate-ből soha sem lesz V13-on alapuló verzió. Az Ultimate az egy portolt rom (a dev romból gondolom) ami jobb mint a V13 (legalább is szerintem). Csak sajnos a kamera problémás...
 Egyébként a 2 sim kezelése is jobb mint a stabilnak.
- 
			
			  bazsy_ tag 13-as stabilba a következő bugot találtam : settings/sounds/optimize audio quality fc-zik fülessel és füles nélkül is Nektek is ilyen? Nekem a stabil de nem multilang verzió van. Enélkül elég érdekes hangképet produkál  
- 
			
			  kano nagyúr válasz  herdsman12
							
							
								#3123
							
							üzenetére herdsman12
							
							
								#3123
							
							üzenetéreNekem is fent van a Viber és nincs ilyen gondom. A Skype-ot nem használom... 
- 
			
			  kano nagyúr válasz  herdsman12
							
							
								#3121
							
							üzenetére herdsman12
							
							
								#3121
							
							üzenetéreNem, már el van rontva ezzel a sz@r időjárással.  Fáj a fejem mint állat... Fáj a fejem mint állat...
 Bocsi...
- 
			
			  kano nagyúr válasz  herdsman12
							
							
								#3118
							
							üzenetére herdsman12
							
							
								#3118
							
							üzenetéreEgyébként nekem most is a Névjegyek alatt van a Csoportok. Sehol sincs olyan, hogy (nincs név). 
- 
			
			
- 
			
			  mclane_ aktív tag válasz  Viktor0610
							
							
								#3114
							
							üzenetére Viktor0610
							
							
								#3114
							
							üzenetéreÚgy értem, hogy az ultimate ROM-ban beletette a srác azt az új naptárat ami, kb január óta alapértelmezett az Mi2Sen pölö. A v13as stable-ben pedig még az az előtti verzió van, szóval aki V5öt használt eddig, nem tudja miről beszélek  . .
- 
			
			
- 
			
			  doongoo addikt szerintem OTA frissítést csak a stable ajánl fel (kínai és angol van benne). Multilang nálam nem ajánlotta fel, viszont simán tudtam telepíteni egy wipe cache és egy wipe dalvik után. Nincs is vele gond. Azaz nem is volt, mert azóta már cseréltem erreexperience rom 
 Ez is simán wipe cache és wipe dalvik után ment fel a stable 13-ra. Meglátom hosszabb távon hogyan viselkedik. Egyelőre okés.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi 15 Ultra 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- új bontatlan iPhone 16 Pro Max 256GB black titanium fekete titán független Apple 1 év garancia
- Apple iPhone 13 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- MacBook felvásárlás!! Macbook, Macbook Air, Macbook Pro
- IKEA Format lámpák eladóak (Egyben kedvezménnyel vihető!)
- Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- Apple iPhone SE 2020 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - 1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen, 95% Akkumulátor,MS2148
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

 
								 
							 Pár napja még volt 160$ is.
 Pár napja még volt 160$ is.  
								 
							 
								 
 

 
							 
								 
							
 
								 
							 
								 
							 
								 
 
 
								

 
								 
							
 
								 
							
 
								 
							 
							 
								
 
							 
							 
								 
							 
								 
								 
								 
							 
								
 
							 
							
 
								 
								 
							
 
							 
								


