Hirdetés
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Házimozi belépő szinten
- RGB-s, LCD-kijelzős VGA-tartó olcsón? Hol kell aláírni?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- DUNE médialejátszók topicja
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Xiaomi LCD és LED TV-k
- Fujifilm X
-
PROHARDVER!
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
5leteseN
őstag
Azért tettem idézőjelbe a "kijelző"-t, mert -ahogy írtam korábban - valójában ez egy komplett XGODY Tab10 tablet (Android 11 Go-val), de az Allwinner A133-as CPU olyan kis teljesítményű, hogy emiatt alig használható, ezért van nálam ilyen módon átminősítve kijelzővé-akkumulátorrá a 1200*1920 IPS-es, +8000 mA-es akkus gép.
Azt a továbbélést tervezem a részére -a korlátai feloldásaként-, hogy egy sokkal nagyobb teljesítményű, jól használható, de viszonylag kis kijelzős -divatja múltával immár olcsó- telefon (Pl: OnePlus 5/5T, Huawei Mate Q10/10 Pro, ...) "kijelzőjeként" folytatja nálam pályafutását, a mobiltelefon kijelző klónozását tervezve, az eddigi segítségek alapján most van keresés alatt erre megoldás, sajnos szinte biztosan csak vezeték nélküli megoldással, ami lehet, hogy zavaró késleltetést hoz magával a játékoknál.
A tableten belüli kijelzőről nincs információm.
Új hozzászólás Aktív témák
- World of Tanks - MMO
- Büszke apukák és anyukák topikja
- sh4d0w: Van-e még?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Tőzsde és gazdaság
- Elektromos autók - motorok
- Házimozi belépő szinten
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- 360 áthajthatós! Dell Latitude 5330 2 in 1 i7-1265U 10magos! 16GB 256GB 13.3" FHD 1 év garancia
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- Legjobb kijelzős!!! HP ZBook Power 15 G8 i7-11850H 32GB 1000GB Nvidia RTX A2000 1 év garancia
- Motorola Moto G72 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
wassermann

