Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xerobyte

    aktív tag

    válasz ΞΔGLΞ #56238 üzenetére

    Igen, ismerem a véleményed és ebben nem értünk egyet.
    A Sony A80J 77" kiszivárgott ára 4500 usd volt, azóta megjött az LG hivatalos C1 77" MSRP ára: 5300 EUR, ami 1.9M huf.
    Az A80J az nem a G1 ellen jön, hanem a C1 ellen, így én ahhoz mérek. Mindent egybevetve a sony A80J 77 nyitóárát én 2-2.1M hufban várom és 2021. szeptemberére saccolom, hogy először belép 1.5M alá értelmes boltban.

    A G1 77" nyitóára -ha lehet hinni az LG saját közleményének- kb. 2.34 millió lesz, a Sony A90J pedig nem érkezik 77"-os méretben, csak 83"-ban, így a várható árak miatt ezek engem még black fridayen sem érdekelnek, mert valahol meg kell húzni a határt. Ha most kellene tippelnem, akkor a G1 77" jövő ilyenkori kifutó árát tippelném 1.4M-re.

    Aztán a piac mindig okozhat meglepetést. Az LG körbeharangozta, hogy OLED árcsökkenés meg a nagyobb méreteket is elérhetővé teszik szélesebb rétegeknek, ezzel szemben ez nem valósul meg az eddig hallottak alapján.
    Ismétlem, Magyarországon a CX 77 1.699.000.- HUF áron nyitott 2020 májusában valamilyen véletlen folytán és utána ment fel 1.899.000-re, de nem sokáig került ennyibe, ehhez képest a C1 77" is ugyanezen az áron kíván nyitni.

    Egyébként a 4.5 milliós A9G 77" az csak valami türelmetleneknek szánt egyéb úton az országba juttatott pakk volt. A Sony A9G valós magyar nyitóára 2019. júniusában (igazi készlettel) 2.9 millió volt és már az év augusztusában megkaptad 2 millió forintért.

Új hozzászólás Aktív témák