Hirdetés
- Milyen cserélhető objektíves gépet?
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Kérsz egy pohár hardverbólét?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- ASUS ROG Ally
- TCL LCD és LED TV-k
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
-
PROHARDVER!
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
janos666
nagyúr
válasz
GalaHU
#51129
üzenetére
A legtöbb játék esetén futás közben most sem tűnik fel, vagy zavar igazán. Inkább csak akkor látom, ha durván ugrál az fps a menükben, töltőképernyőkön, stb, viszont ott gond nélkül tolerálható is.
Ugyanakkor futottam már bele olyan játékba, ahol gyakran elő kell hozni valamilyen in-game menüt, és már attól is ugrál az fps (pl. RPG játékban előhozom az inventory menüt, stb), bár ez gondolom ritka (sőt, ott más okokból nem az alapértelmezett renderert használtam, hanem áterőltettem DX9-ből OpenGL-be). Ez volt a Pillars of Eternity.
A határeset az pl. a Control című játék volt, ahol viszonylag hosszan és durván darálja a frame-time tüskéket a játék, mikor előjön a menü (amit néha elő is kell hívni), és szinte végig sötét az egész játék, így ott rendszeresen láttam, ahogy villódzik.Szóval összességében ez inkább olyan, hogy létezik, észre lehet venni, néha akár zavaró is tud lenni, de azért tolerálható. Nyilván jobb lenne, ha elkendőznék az észlelhetőség határára, de így is jó játékos monitornak.
Viszont... Talán a játékfejlesztők is elkezdhetnének esetleg odafigyelni erre, hogy az in-game menük matatása ne okozzon hektikus fps ugrálást (a játékok nagy részében szerintem ez most is így van, és én épp csak pont belefutottam pár rossz példába, mikor megjött a C9).
#51151 gulb - Na, a VRR-t ne szarozzuk azért le. Az nagyon jó dolog.

Új hozzászólás Aktív témák
- Új Bontatlan LG OLED EVO AI 65C51LA - 164cm - 2029.02.10-ig Garanciás -
- LG OLED65C41LA OLED 3 ÉV GYÁRTÓI GARANCIA
- LG 55C5 - 55" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- LG 65G5 - 65" OLED Tandem - 4K 165Hz & 0.1ms - MLA Plus - 4000 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync
- SONY (XR-55A80L) 140CM QD-OLED 120HZ SMART PRÉMIUM ! AKCIÓ!
- Xiaomi Mi 11 T Pro 8/256GB / 12 hó jótállás
- HIBÁTLAN iPhone SE 2020 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4307, 100% Akksi
- Apple iPhone 13 mini 256GB Pink használt, szép állapot 100% akku 6 hónap garancia
- Eladó Xiaomi Redmi Note 10S 6/128GB Acél szürke / 12 hó jótállás
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A20e/Samsung Galaxy A40/Samsung Galaxy A04s/Samsung Galaxy A03s
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Vhiktor

