Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PlanetDada

    csendes tag

    Gondoltam leírom a tapasztalataimat. Fura lesz majd az itteni sok-sok pozitiv vélemény után de hát ilyen is van. Egy LG 55C9 van nálam előtte egy nagyobbacska Panasonic IPS paneles TV-m volt. Megmondom őszintén nem estem hasra a történettől. Alapvetően ami tetszik az a kontraszt és a tényleges fekete szín. De minden másban egész egyszerűen jobb a Pana. Sokkal jobbak a színei. Az LG-nek valamiért akárhogyan állítom nincs meg az a színtisztasága, nem olyan szép harmónikus mint a Panasonicon. Pluszban úgy tükröződik hogy zavaró a sötét részeknél. Tehát hiába valóban fekete a fekete ha közben önmagam nézem a képernyőn. Az SD TV adások felkonvertálása is siralmas a Panához szokott szememnek. Most vagy az van hogy ez az LG sajátossága és egy Pana nekem jobban bejönne vagy maga az Oled paneleknek van egy ilyen kicsit túlszaturált színe. Ezt sajnos csak úgy lehet igazából megállapítani bárki bármit is mond, ha az ember otthon csetreszel vele. Még kisérletezgetek de ha nem oki eladom és vagy veszek egy Pana oledet vagy megtartom a régi természetesebb képű Panasonicomat. Szerencsére még nem adtam el. Úgyse tudnám csak bagóért inkább akkor tartalékolom. Ha esetleg van valakinek ilyen tapasztalata elsőkézből hogy a Panáknak másabb a szinkezelése vagy Pana ledről váltott oledre azt szivesen olvasnám. :)

Új hozzászólás Aktív témák