Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz freemail.hu #4291 üzenetére

    A plusz garival úgy jártam plazmánál, hogy megvettem, (MM-ban) 1,5 év után tönkrement a garanciát biztosító cég és egyszerűen visszakaptam a pénzemet (még szerencse?). Ergo ugrott a plusz garanciám lehetősége, mert már "öreg" volt a tv hozzá. De persze jó ötlet, csak semmi biztosíték arra, hogy később lesz is, aki állja a garanciát. Ezek a kiterjesztések nem gyári eredetűek, hanem különböző külső cégek kötnek veled biztosítási szerződést. Még szerencsém volt, mert értesítést kaptam róla, hogy baj van. De mi van akkor, ha nem tudsz róla, hogy megszűnt a cég és 3 évesen "vígan" elviszed szervizbe, miközben az már fizetőssé változott a tudtodon kívül. És ez nem egyedi eset. Jó kis bevételi forrás.... elveszik a pénzedet, használják két-három évig kamatmentesen, utána bedöntik a céget és ha szerencséd van, visszautalják a két évvel korábban befizetett összeget.
    Bocs az offért, csak eszembe jutott, hogy jártam. De azért kíváncsi lennék, hányan éltek a hosszabbított garancia lehetőségével a 2 év gyári garancia lejárta után.

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák