Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • allein

    addikt

    Sziasztok. Tegnap végre hazahoztam a 934-et. Nagyon vegyes érzelmek dúlnak bennem, pedig csak 1 napja van meg :U

    2019 szeptemberben kiadott TV készülék esetében elvárnám, hogy decemberre azért tudja az Atmost is :W nem mintha nagyon életfontosságú lenne, de elvárom mert bárhogy is nézzük ez a készülék a 984 után, a Philips jelenlegi második csúcs készüléke. Szóval nincs Atmos, avforums oldalon ovlastam egy novemberi hozzászóllást ahol ugyanezt írják le, Philips válasza az volt, hogy egy közeljövő frissítéssel meg lesz oldva :DDD

    Itthoni 5Ghz-es wifi hálózatot nem látja. fingom nincs mi lehet a gond. Viszont látja az itthoni 2.4Ghz-es hálózatomat.

    Nyomtam egy szoftver frissítést, miután végzett leállt az élet :W Bekapcsoltam és nem reagált semmire semmit, nesze android ;] vártam pár percet és valahogy megjavult.

    Nem foglalkoztam tinting meg bandinggel, egyelőre ahogy kivettem a dobozból úgy használom. Semmivel nem tapasztaltam jobb, szebb képet mint a C9-en.

    A hangzása nagyon jó, érezhetően, halható a különbség, ezért + jár a Philipsnek. ÉS jár még egy + a dízájn miatt.

    Távkapcsoló gagyi szar műanyag, egy nap után már van rajta egy kis karcnyom :F

    LG esetében is gagyi és szar, de legalább fekete :)

    A távkapcsolót párosítani kellett, utána jött egy frissítés. Kedvenc csatorna rendezést nem sikerült beálíltanom ahogy szerettem volna, nyomtam egy visszaállítást. Nagy hiba volt, távkapcsolónak nem tett jót. Próbáltam beütni a wifi jelszót és amikor kiválasztottam az adott karaktert akkor beírta, mindezt úgy, hogy nem nyomtam OK-t neki :W

    Ezután teljes káosz a menüben, nem oda ment ahova én akartam ;] Most csináltam újra egy táv párosítást és megjavult.

    Összeségében nem lassú az android, de nem hiszem el, hogy ennyi év után még mindig gondok akadnak. Nem tudom mi van a többi gyártóval ahol szintén android van.

    Most éppen azon töröm a fejem, hogyan tudom megoldani az ambilightot a C9.en :D

    Van még egy pár napom amíg benne vagyok a 14 napos időszakban, gondolkodom mi legyen, mikortól számolják a 14 napot: 16. adtam le online, tegnap vettem át.

    Ja, webOS azért ott van a szeren. Ezért egy hatalmas nagy UP az LG-nek.

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Új hozzászólás Aktív témák