Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gtaati

    őstag

    A fentebbi hozzászólásokra reagálva... Akinek nincs a tulajdonában Oled kijelzővel rendelkező tv, az tapasztalat nélkül hogyan alkot véleményt és hogyan hasonlítja össze más, más technológiával? Volt LG, Pana plazmám, felső szériás Lcd-k, de messze veri az OLED az összeset... Pana plazmának talán egy előnye van az Lg oled-el szemben, a képmozgás megjelenítés, én ezen kívül semmi mást nem tudnék felhozni a plazma javára, amivel egyáltalán összehasonlítható lenne. Plazma feketéje szürke az oled feketéjéhez képest, színekben kalibrálás után szintén nem tud versenyezni és színmélységben sem stb. Egyedüliként csak a képmozgás megjelenítést tudnám felhozni, ahogy fentebb is írtam... És mondom ezt úgy, hogy volt több plazmám és szerettem őket és a mai napig elajándékozva teszi a dolgát a családban. Oled-től, ha valaki "fél" hát féljen, de ezt is meg kellene tapasztalni és ha netán megégeti magát az illető, akkor tessék lesajnálni a készüléket és a technológiát. Aláírom, hogy van hova tökéletesíteni és fejleszteni, de bőven jobb mint bármi más jelenleg és kb. minimális odafigyelés mellett hibamentesen használható. Én boldog vagyok az LG 55B7-el 5000 óra környékén, pedig ment rajta a gyereknek a kacsa tv és egyéb tv adások, mer a feleségem otthon van gyerekkel és ha már játékok, akkor The Division és Division 2-be összesen közel 2500 óra benne van és semmi nyoma beégésnek szellemképnek fényerő vesztésnek stb.. :)) :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák