Hirdetés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- OLED TV topic
- Vezetékes FEJhallgatók
- Házimozi belépő szinten
- Lenovo Legion és IdeaPad Y széria
- OLED monitor topic
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Egér probléma
- Úgy állhat le a 16 GB-os GeForce RTX 5060 Ti gyártása, hogy közben nem áll le
- Audiokultúra - Hi-Fi-ről hifisen
-
PROHARDVER!
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
janos666
nagyúr
válasz
EgySrac
#12950
üzenetére
Á, hagyd, sohasem lesz elengedve.

Egyrészt mindig is össze lesz mosva az átmeneti és tartós képvisszamaradás.
Másrészt, ha van rá bármi racionális esély, hogy egy viszonylag szélsőséges, de még életszerű használat mellett hamarabb összejöhet egy beégés, mint ameddig legfeljebb használni szeretné/tervezi a potenciális vásárló, mindig félelem fogja övezni.Ezzel kapcsolatban az egyik észrevételem, hogy a plazmáknál is mindig azok féltek legjobban a beégéstől, akik nem is szélsőséges módon használták őket, és mindig elcsábultak, kb. évente cserélgették (volt mikor a generációváltás után a jobb képminőségért, volt mikor nagyobb méretért, volt mikor "csak úgy" egy modellévben azonos méretben a magasabb kategóriába másztak).
Olyat pedig még ugye sohasem látott senki, hogy LCD TV-n a garancia lejártát követő 1-2 évben úgy szétnyúlik a panel háttérvilágítása, hogy még egy, a mi szemünkben "igénytelen" átlag felhasználónak is zavaróvá válik, majd ha a használt értékének a feléért megjavítják neki sufni-barkács szervízbe" bontott alaktrészből, akkor másik ~1 éven belül teljesen tönkremegy (vagy megint a kijelzőpanel, mert eleve lestrapáltra cserélték, vagy most változatosság kedvéért a táp kinyír majdnem mindent...). Ami elvben mehetne akár "örökké", de gyakorlatilag ugyan úgy "bármikor" tönkremehet, az sokak szemében örök, míg ami elvben nem megy el a világ végére hatszor, az már el se induljon egy világ körüli kalandra.
kissa1026
Vagy ha találsz épp olcsón, akkor egy használt plazma. Több év után abba is beleéghet a csatornalogó, ha egész nap világosra húzva megy, de ilyen jellegű használatnál nem zavaró.
Új hozzászólás Aktív témák
- SAMSUNG (QE55S90FAEXZT) 140CM 4K QD OLED 144HZ SMART UJ MODELL! AKCIÓ
- SAMSUNG (QE65S90CAT 165CM 4K Q-OLED SMART PRÉMIUM ! AKCIÓ
- SAMSUNG (QE55S95BATXXN) 140CM 4K OLED SMART PRÉMIUM ! AKCIÓ!
- ÚJ Samsung OLED 4K 83S95F Vision AI Smart TV (2025) 55S95F 65S95F 77S95F 3év ÁRGARANCIA
- Panasonic TX-65MZ700E 165CM 4K 120HZ SMART OLED TV ! AKCIÓ!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor
- Apple iPad 10th Wi-Fi + Cellular - Silver - 64GB - BONTATLAN - ÚJ
- Keresünk iPhone 16/16e/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max
- Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 - 16" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Vhiktor

