Hirdetés
- Vezetékes FEJhallgatók
- HiMedia lejátszók
- Amazon Fire TV stick/box
- Autós kamerák
- Rendkívül ütőképesnek tűnik az újragondolt Apple tv
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Lézervágás, gravírozás
- Milyen TV-t vegyek?
- Letarolná a kínai AI igényeket a Huawei CloudMatrix 384
- Az AMD Kínára szabott AI gyorsítója is beleesik az USA új exportkorlátozásaiba
Aktív témák
-
tbs
addikt
Kopipészttel is megy, kedves próbálkozók.
-
-
bnss
veterán
válasz
bbazsy #38487 üzenetére
Így van, sajnos. Pedig rendes ember volt. A család nagyon meg bolt hatódva, amikor az egész osztály ott volt a temetésen, majd a ballágási fotókat adtuk át, ill. a módosított tablót, amin felkerült egy fekete szalag az osztálytárs képének sarkára.
(#38490) gamer0101: üdv.
-
gamer0101
aktív tag
válasz
Winner_hun #38492 üzenetére
Igyekszem!
-
tbs
addikt
válasz
bolondember #38489 üzenetére
Punk feldolgozók a 220felett, noMiss, országútiRandevú, stb. klasszikusoknak... Impresszív.
-
tbs
addikt
A csajok itt mögöttem üvöltő Sokol403-ra tombolnak...
-
Sipi16
őstag
Nekem egy volt általános iskolatársam nyírta ki majdnem magát. Állítólag megrázó volt 16db eki után a srác. Szerencsére nem láttam. Nem voltam vele jó kapcsolatban, de nem is hiányzik az ilyen emberek barátsága...
-
bnss
veterán
válasz
Winner_hun #38478 üzenetére
Pedig nem látszott rajta semmi, teljesen normális volt.
-
Kidus
őstag
Azerse olvasok vissza
-
tbs
addikt
Remek zene, s kikapcsolódás -> [link]
-
válasz
bolondember #38466 üzenetére
Én sem bírtam még annyit inni
. Pedig volt idő mikor meg meg fordult a fejembe, annyira hiányzott édesapám, de akkor mi lenne veletek, nomeg a család többi tagjával, úgyhogy téma felejtős lett. Van elég hüje odaát, kell ide is
-
tbs
addikt
válasz
bolondember #38466 üzenetére
Nehogy..! Balhé lesz..! Stresszeltek a lányok..?
Rózsaszín bizbaszt kéne szerezni. TBbaszt.
-
bbazsy
őstag
válasz
Boxiné #38465 üzenetére
igen, az ő hibája főleg. látszólag nem akar beilleszkedni a környezetébe, gyakorlatilag akar, de nem tud.. ennek lehet rengeteg oka, valsz ezt egy normálisan gondolkodó nem értheti(én se..)
lakótársnak(5 éve ismertem) fél év együtt lakás után volt pár kisebb kísérlete(kórházas story is..) minden előzmény nélkül, szal valamennyire ismerem az ilyet...
-
nike_
addikt
válasz
Winner_hun #38461 üzenetére
Igen, tudtam, hogy kb. egysúlyban van Tildy-vel.
Na mindegy, ezt a témát hagyjuk.
-
BlacKSouL
addikt
-
Boxiné
aktív tag
válasz
Sipi16 #38453 üzenetére
Félelem, gyengeség, és nagyon nagy bátorság. Félelem a jövőtől. Gyengeség, hiszen nincs akaratereje ahhoz, hogy szembenézzen a problémával, és megoldja azt. Bátorság, mert ilyet megtenni...hát nem kis bátorság kell hozzá.
Viszont bennük is van hiba. Hiszen nem is engedik, hogy bárki segítsen rajtuk. Kizárják a külvilágot, és minden embert. -
REDeath
őstag
Hi
Google Maps-en olyan utcán ami nincs beszámozva hogylehet másik pontot kijelölni? szal pl kordináták alapján vagycak simán odahúzni valami kis jelet? vagy alapesetben nem lehet?szerk, utána is jártam, annyira nem fontos hogy megérje regelni meg mappát megadni stb... szerencsére nagyon rövid utca
-
ngabor2
nagyúr
no, hogy vidámság is legyen: fő a töltött káposztám
-
Sipi16
őstag
Az öngyilkosok ha jól tudom azért teszik ezt mert "félnek" a jövőtől és nem látnak kiutat az éppen aktuális helyzetükből. Emberek vagyunk küzdenünk kell... A jobb életért, a problémáink megoldása miatt... Nem elvenni magunktól az életünket... Kíváncsi lennék miért tette ezt...
-
7
addikt
Nyami, kaptam egyet a térdemre (rányitották az ajtót). Kezd dagadni.
-
nike_
addikt
501. közösségi hsz.
-
ngabor2
nagyúr
válasz
Winner_hun #38436 üzenetére
nem kell kitalálni, mert mindig a tanár a hibás. ha nem, akkor is. épp ezért kellett minden fegyelmezőeszközt elvenni tőlük. hogy néz az ki, hogy egy vadidegen (tanár) csak úgy rászóljon az ártatlan gyerekre, aki miatt fél osztály nem tud odafigyelni? igenis, a tanár a hibás. ha csinált valamit, akkor azért, ha nem, akkor meg azért. szegény ártatlan leányzó biztos miatta vágta fel az ereit. természetesen a szülők és a közösség többi tagja szóba se jöhet, mint indíték.
-
nike_
addikt
válasz
Winner_hun #38431 üzenetére
Kis depis majom!
én soha nem csinálnék ilyet...
-
válasz
Winner_hun #38428 üzenetére
Biztos miattad
-
BlacKSouL
addikt
Kezdődött ott, hogy a teszkóban 15 percig kellett várni valakire hogy visszavegyék az üvegeket. Állítólag csak egy ember van rá...aki negyedóráig nem képes kidugni a pofáját az ablakon ha csöngetnek. Akkor mi a picsa lenne a dolga?? Cserébe jól lebasztam az ügyfélszolgálatosokat, mire jöttek hogy ez nekik kínosabb. Mondom lehet, de én is dolgoztam teszkóban Pesten, és nem kellett perceket sem várni hogy bevegyék a nyamvadt üvegeket, szóval valami nagyon büdös, szart kéne takarítani.
Aztán milyen elborult elmebeteg f.szkalap reakció az, hogy ha látok rendőrt az út szélén, akkor 90-es megengedett helyett 60-al szüttyögök. De majdnem mindenki. Előzni nem lehet, mert szemből is mindenki 60-al jön, de gyorsabban meg nem mennek azúristennek se.
Aztán a kereszteződésben kikanyarodás után a tanulónak előttem csak és kizárólag akkor jut eszébe sávot váltani elém, mikor már a lökhárítójával egy vonalban haladok. Előtte nem akart átjönni, csak mikor már necces volt.Ennyire meg vannak bolondulva az emberek? Mindenhol?
-
Hakudoshi
tag
Na, megvolt az állásos interjú, szerdán megyek próbanapra!
Vííííííííííííí!
-
7
addikt
válasz
Winner_hun #38428 üzenetére
Mesélj róla, ez érdekesnek tűnik. Hol olvastad/hallottad/láttad, ismerted-e, tudni lehet-e a motivációját, él-e még?
-
Winner_hun
félisten
Hülye kispicsa felvágta az ereit a suliban
-
nike_
addikt
Ezekre csak ezt tudom mondani...
-
bolondember
MODERÁTOR
elmentem "dolgozni".
kérek mindenkit, h amíg vissza nem érek, ne írjon ide semmit - semmi kedvem visszaolvasni...
-
Lortech
addikt
Kösz a helyesbítést ng.
Azért az érdekes kérdéseket vet fel, hogy nem lehet visszacsinálni sehogysem, amit elszenvedsz szüleid döntése által.
A másik "dilemma" a leendő utódok megkeresztelése ! Az lesz még egy szép menet, ha sor kerül rá. Ellenkezik minden elvemmel. De ne menjünk bele, elég volt itt a vallás témából.
-
tildy
nagyúr
válasz
Lortech #38402 üzenetére
Nem hívőként miért vagy még katolikus? Miért nem keresztelkedtél még ki?
Nem tudok róla, hogy még az lennék, hacsak nincsenek valami hülye szabályok, ami alapján még oda tartozom. Lélekben már vagy egy évtizede nem vagyok az, nem mondom annak magam.Ha tényleg van ilyen , hogy kikeresztelkedés (a semmire), hamarosan meg is teszem.
Ekkora egy hülye szabályt, hogy még ki is kell keresztelkedni, azt hittem, azzal , hogy részemről le van zárva feléjük a téma, ezzel vége is az egésznek. -
Hurrá Hétfő!!
Pájinkásat Huszárok
-
Lortech
addikt
Kiragadtál mondatokat, de az egészet egyben nem érted.
Nem a te hibád, én nem tudon átadni néhány mondatban az egészet. Nem is lehet.Nem elvárásokról van szó, hanem fájdalomokozásról. Nem mások elvárása szerint cselekszem, még kedvesem elvárásai szerint sem. Az érdekel mindössze ebben a kérdésben, hogy mekkora fájdalmat okozok a tetteimmel.
Hogy miért éli meg valaki fájdalomként? Hát ezt vajon kell magyarázni egy felnőtt nőnek? Gyere és beszéld meg a nagyimmal, aki 70 évet úgy élt le, hogy hisz kőkeményen, minden vasárnap templom, minden gyermekét ebben a szellemben nevelte fel becsületesen, és el sem tud képzelni mást.
Itt elvágtam ezt a vonalat!Nem hiszem, hogy nem lehet megértetni velük, hogyha valaki nem hívő, mitöbb ateista, akkor az egész egyházi esküvő pontosan emiatt egy nagy hazugság , egy színészkedés.
mi lenen a helyzet ha mondjuk fordítva lenen a dolog? Tehát a férfi akarna egyházi esküvőt a nő meg nagyon nem? Akkor melyik lenne a döntés? Ott is a nő döntene? Miért érzem azt , hogy ebben az ügyben többet nyom sok embernél latbana nőnek a véleménye, az, hogy a nő mit szeretne?
Hidd el én is nagyon egyszerűen le tudnám rendezni azzal, hogy az van, amit én akarok, és kész.
Magam ura vagyok, nagyon rossz nyomon jársz.Ott is? Hol is? Ez csak elmélkedés. A döntés pedig már megvan, rég, és nem az, amire gondolsz. Most csak igyekszem megérteni, tudod mint a mátrixban.
Tudom, választási lehetőség , meg minden, de szerintem ez egy pokoli színjátszás, hiszen itt arról, hogy mi hogy nézzen ki, kicsit többről van szó. Mégpedig hitvallásról is.
szóval ez nem csak annyi, hogy na most a gellérthegyen lesz az esküvő, vagy a mucsai házasságkötő teremben, ez annál jóval több(nek kéne lennie) .Ki gondolta volna.
Hozzáteszem, én is meg vagyok keresztelve, és bérmálva, de nem tudnának rávenni. Nem hívőként egyszerűen nonszensz számomra, hogy az emebr templomban esküdjön. Színészkedés, megjátszás, kamu .
Nem hívőként miért vagy még katolikus? Miért nem keresztelkedtél még ki?
Aktív témák
Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Suzuki topik
- Alkoholista nevelde
- Vezetékes FEJhallgatók
- bobalazs: 5700x3d+4070S fogyasztása, alulfeszelése
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Autós topik
- HiMedia lejátszók
- További aktív témák...
- Dell WD19 type-c dokkoló 130W-os töltővel ÁFÁ-s
- iChill inno3d Nvidia RTX 4080 16gb x3
- Eladó Asus ROG Ally Z1 Extreme (1TB SSD) újszerű állapot, garanciával!
- Samsung Galaxy A56 5G 8/256GB, Király világosszürke
- LG Ultragear 27GP850-B Gamer monitor!27"/2560x1440/Nano IPS/180hz/1ms/Freesync-Gsync/HDR/Garancia
- Prémium! Csere-Beszámítás! Számítógép PC Játékra! R5 5600X / RTX 4060 / 32Gb DDR4 / 1TB SSD
- Bomba Ár! Lenovo ThinkPad P53 - i7-9750H I 16GB I 512SSD I FHD I Nvidia 4GB I W11 I Cam I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 4060Ti 8GB Rampage SHIVA Seasonic 520W
- AZONNALI SZÁLLÍTÁS Windows 10 pro Retail aktiváló kulcs!
- ÁRCSÖKKENTÉS Dell latitude E5430 eladó
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest