Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    válasz sasNAXO #62203 üzenetére

    Megértelek, a noctuánál nehéz jobbat találni! :D Én is csak NF-P12 eseket használtam míg épített vizem volt, úgy átszellőztették a radiátorokat mint semmi más előtte, van olyan noctua ventim ami több mint 10 éve megvan :D

    Közben szétszedtem megint a gépet mert zavart a GPU hőfok, jobban rászorítottam gyorskötözővel a ventiket és így nyertem 6 fokot 2000mhz en. :D Megnéztem meddig megy el tuninban, 2090 mhz ig mertem menni, itt már eléri a 85 fokot ezt pedig nem szeretem. Lehet a pasztát kéne cserélni. De elengedem az ezen való agyalást, jó vagyok így. Attól függően hogy mennyiért megy el a 1060 am, nyertem bő 20% teljesítményt 1-2 ezer forintért. Szerintem megérte. Lőttem pár képet a gépről, nem fogjátok szeretni :DDD

    [link]

    A projektnél célkeresztben nem a szépség hanem az ár/érték arány volt, a teljes konfig (i7 4770, 16GB, 128SSD, 1TB HDD, GTX1070, CougarQBX,IS60) + btegér és bill, + 2db noctua és 2db noiseblocker vent összesen 61.000 HUF-nál jár. Ennyiből egy steam decket sem lehet kihozni, amivel szoktak redditen dobálózni hogy ár/érték arány bajnok. Én sikerként könyvelem el a projektet, ennél jobban szerintem már nem lehet optimalizálni a költség/teljesítmény arányt.

    [ Szerkesztve ]

    Keresek Apple Watch S1 S2 S3 Silver Steel 42 MM es eszközt.

Új hozzászólás Aktív témák