- Gaming notebook topik
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Azonnali fotós kérdések órája
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Először égett le egy újságnál a GeForce RTX 5090
Hirdetés
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
petir
senior tag
válasz
hoffman_ #53374 üzenetére
Lehet nem írtam jól..
Az LG TV-k távoli Plex lejátszás esetén kényszerítetten transzkódolásba kezdenek de a TV ezt nem tudja megoldani csak kérni - a transzkodolast a plexre bízza vagyis a szerverre jelen esetben a DSM-re.
A trankodolashoz leginkább processzor erőforrása kell ezt amúgy DSM alatt látod is ha elinditod a filmet távolról és szerencséd van lehet belekezd az erőforrás figyelésnél a CPU kiugrik piros tartományba majd 100% és innen vége a dalnak....Jól értem, hogy Neked ASRock Q1900-as lapod van és használod Te is a Plexet? Esetleg PlexPass-od is van? Mert én már kínomban azt is megvettem
Új hozzászólás Aktív témák
- Telekom mobilszolgáltatások
- Gaming notebook topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Autós topik
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Konteó topic
- Elemlámpa, zseblámpa
- Azonnali fotós kérdések órája
- További aktív témák...
- AKCIÓ! ASUS PRO WS W790E-SAGE SE alaplap garanciával hibátlan működéssel
- MacBook felvásárlás!! Macbook, Macbook Air, Macbook Pro
- DELL Latitude 7340 i7-1365U 16GB 512GB 13.3" FHD+ TouchScren 1 év garancia
- LG 45GR95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- iPhone 16 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3096, 97% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest