Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Synthwave #53240 üzenetére

    Na ez hasznos info, mert a "milyen alaplapot vegyek" topicban 1 héten át nem kaptam ennyire egyértelmű visszajelzést a "vehető-e az asrock alaplap intel lga1200" kérdésemre, azon kívül hogy ITX vonalon ár-értékben egyetlen lehetőség. :D
    Apám még abból a másfél évtizeddel ez előtti eresztésből vásárolt ezért sem voltam jó véleménnyel az asrockról.

    Bár amikor x299 lapot néztem hajszálon múlt hogy nem Taichi XE, vagy CLX lett, mert baromi bejött a dizájn és mert XE-ből HA-n lett volna egy tesztelésre kapott, 1X összerakott példány teljes doboxban 60k hufért, amennyiért nettó áron boltban nem volt ilyen felszerelésű alternatíva. Végül azért nem azt választottam, mert azokban nincs kivezetve az összes PCIe sáv az x16 foglalatokra, hanem SSD-vel számolnak...

    #53238 ii77

    Oké hogy jobban örülnél, de arra még emlékszel hogy az általad visszaküldött Giga lap Gen 4-esből csak 1 db M.2-vel rendelkezett, a másik csak Gen 3-as volt leírás szerint. ;)
    Lehet tévedek, de szerintem nem emiatt romlott meg. :D
    De tény hogy a fentebb linkelt Asrock lap még második gen 3-assal sem rendelkezik, ha erre van igény...
    Én inkább tartanám a munkafájlokat 2,5GLan NAS-on és csak az aktuális projekt fileokat a munkaállomás meghajtóján, de ez én vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák