Hirdetés
- Ettől lesz más a tévézés? Teszten a OneTV SoundBox
- Gaming notebook topik
- Ne várj sokat a vásárlással: drágulás a láthatáron
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen processzort vegyek?
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Amazon Fire TV stick/box
- Fujifilm X
- LG LCD és LED TV-k
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
TomiLi
#48844
üzenetére
"Nagyon a lap "teteje" felé tolták a cpu foglalatot."
Az elmúlt évek aszimmetrikus top-flow hűtő trendje ennek az eltolt kialakításnak kedvez és épp a középre igazított foglalatokhoz szűkebb a választék. Persze toronyhűtőknél lehet, hogy fordítva van."Lesz MSI -is."
Linkeltem a Biostar alatt (kép nélkül, mert a hivatalos oldal még nem elérhető).
"Remélem (én nem látom a kép alapján) azon nem lesz kis ventilátor."
Gyanús, hogy van. A hátlap (ami ráadásul még rá is van csavarozva) közepén szellőzésnek kialakított perforáció látható és az egész nagyon be van burkolva, mintha a légáram irányítása lenne a szerepe. [kép]
(#48845) |AP| j: "...remélem jönnek alájuk olyan ITX lapok is, amiken már lesz végre előlapi USB-C csatlakozás"
A jó hír az, hogy a fenti Z490-es lapok közül hármon is ott figyel (Asus, Gigabyte, MSI). A rossz az, hogy az alacsonyabb árfekvésűekre ebben a körben még nem szivárogtak le.
Új hozzászólás Aktív témák
- Robotporszívók
- iPhone topik
- Ettől lesz más a tévézés? Teszten a OneTV SoundBox
- Gaming notebook topik
- Ne várj sokat a vásárlással: drágulás a láthatáron
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Lexus, Toyota topik
- Porszívók - akkus és klasszikus vezetékes
- Mesterséges intelligencia topik
- Gitáros topic
- További aktív témák...
- 153 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i5-13450HX, RTX 4060
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3750, 100% Akkumulátor
- Dell Latitude 5400 14" FHD IPS, i5 8365U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Lenovo ThinkPad T14S Gen1 Intel i5-10310U
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Mini 64GB Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3658, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


