- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- TCL LCD és LED TV-k
- Autós kamerák
- Gaming notebook topik
- Milyen lézer nyomtatót vegyek?
- Napokon belül mindenki megkapja a GeForce Now időlimitjét
- Milyen alaplapot vegyek?
- Az Enermax tényleg nem viccel, ha az új tápjának garanciaidejéről van szó
- Milyen videókártyát?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
KveZ
tag
válasz
Grave_444
#45523
üzenetére
A felső befele fúj. A CPU-t és a hátsót ventit kifele akartam irányítani, a GPU-tól érkező levegőt szívja át magán. Félpasszív táp miatt, nem akartam, hogy megrekedjen középen a levegő. Remélem, nem fogja nagyon felfűteni magát. Ellenkező esetben bekerül a táp fordított ventilátorral.
Rossz sajnos, nem működik, valamilyen védelem szórakozhat.
Másik táppal tökéletes. Ezzel nem kapcsol be, csak megpörren a házhűtő, de a gép le is áll. A tápegység ventilátora még 1 percig forog, majd kattan és megáll. SFX lesz helyette úgy érzem.
Mindenképp, platinumot akarok. A félpasszív is nagyon jó szempont.
Ez az enermax még nem az, de első terv szerint egy félpasszív Fractal Design 600W lett volna.
Ez a 2 táp volt kéznél ami platinum, de az már be lett építve.
Sajnos nem tudom, mi lett vele, pedig új. Most egy olcsóbb chieftech-kel próbáltam, azzal tökéletesen működik, de lehet a gyenge védelem nem világít rá a hibára.
ASUS 2 ventis kártya. SSD M2-be megy, bár elég sok helyre lehetne még dugni 2,5"-osat. Meg merem kockáztatni, hogy 3,5"-est is bele tudnék gyömöszölni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Keresünk Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S21Fe
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3841, 100% Akkumulátor
- 179 - 180 - 189 - 190 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i7-13650HX, RTX 4060
- Garmin Forerunner 405 GPS óra
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A12/Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A32/Samsung Galaxy A52
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi


