Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toldy

    őstag

    válasz Pirate82 #4243 üzenetére

    Szia, ahogy korábban Osibaa is mondta ez a ház nem a legjobb választás és ehhez kell még egy sfx táp is, ami egy 300w chieftec táppal is számolva ház + táp 20e ft amíg az sg05 jobb minőségű,szellősebb,jobb elrendezés,80%+ 300w táp, ( illetve márka :DDD ). szerintem megéri azt a 5e ft felárat.

    Az előző konfigodat, illetve igényediet figyelembe véve merészeltem össze állítani egy másik konfigot. ( a gf220 illetve egy chieftec táppal számolva 146e Ft jött ki, így 150e ftal számoltam mint keret)

    Pár dologban kicsit lejjebb vettem ha nem gond de ettől még játékra továbra is alkalmas.
    -Silverstone Sg05
    -Gigabyte H55N-USB3
    -Intel Pentium G6950
    -KingMax 2GB 1333Mhz DDR3
    -LG T-20N SLIM DVD-író
    -Western Digital Green Caviar 640GB 16MB 3,5"
    -Gigabyte HD5670 ( GV-R567OC-1GI ) 1GB

    Ez így 150e körül van ( e-boltból néztem , a ház pedig pcgearből származik). Nem tudom milyen felbontáson szeretnél játszani, de 5670 már egészen használható kártya. Igaz ram csak 2gb de filmezéshez illetve ajátékok többségéhez elegendő ( és késöbb lehet bővíteni). És merészeltem a 1,5T helyet csupán 1T vincsit berakni, szerintem egy ideig elegendő ez is. Szerintem ez erősebb és időt álóbb konfig mint az előző ( már ha lehet ezt bármilyen gépre mondani) Késöbb a hdd-t is lehet bővíteni , és öszintén szolva szerintem jobb kásöbb külső meghajtóval bővíteni. ( közeb megnéztem egy másik boltot és ott minden megvan egyben illetve pár ezerrel olcsóbb, pcx)

    [ Szerkesztve ]

    Az élet nem habostorta.

Új hozzászólás Aktív témák