- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Mini PC
- Mennyibe fog kerülni a Steam Machine?
- Házimozi belépő szinten
- UHD filmek lejátszása
- Az időjárás ugyan szomorkás lett, de a hardverek jókedve töretlen
- Egér probléma
- Milyen TV-t vegyek?
- Olcsó vs. drága egér: melyiknél érzed meg igazán a különbséget?
- Melyik tápegységet vegyem?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
zodo
nagyúr
Igazad van az Antek ház esetében, pro és kontra érveket tekintve.
, de ezek szerint nem voltam érthető.
Ezt ill. a Windy házat csak példaként, (elrendezéseiket tekintve, általam kb. jónak titulált házak, amin kell egy keveset igazítani) említettem.
Ezekből kiindulva és a te terveidet, igényeidet figyelembe véve kialakítani a tökéletes házat. Szóval, mint alapötlet és egy kis fúrás faragás.
Nem azt mondtam, hogy ilyeneket vegyél.
Windy ház valóban nagy és igen a szekciók elrendezéseire gondoltam.
Némi kiegészítéssel:
" Elrendezés 5-ös , de lehetne akár alacsonyabb is max. a vga kari magasságáig kellene, hogy érjen ill. a fenti 5,25" helyeket kellene még átalakítani ( ha kell) slim odd vagy további kiegészítők fogadására.
Szerintem, ebből te is meríthetsz ötleteket, bár tudom, hogy te nagyon jártas vagy a mini témában és lehet, hogy már láttad e remeket."Azt nem tudtam, hogy csak álló ház lehet, de ebben az esetben én a 003-at választanám csak 180 fokkal elforgatva.
A vga miatt.
A hdd-ket ill. az őket hűtő ventit, pedig lapjára állítanám vagy is fektetném.
Mint ahogy a Windy házban látható, úgy hogy a hdd venti a proci ventivel megegyező oldalára kerüljön.
Tehát ha a házat 180 fokkal elforgatom akkor a hdd+venti párost még 90 fokkal kellene, elforgatni.
Bocs én nem tudok neked ilyen kafa modelleket mutatni.

Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! HP ProBook 640 G4 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Zalman S3 Black modern, letisztult szèpsèg
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


A vga miatt.



