- Iszonyatos mennyiségű hulladékkal járhat a Windows 10 terméktámogatásának vége
- Egyesítené a ChromeOS-t és az Androidot a Google
- Új szintre emelte a fényűzés fogalmát az ASUS
- Kivenné a részét az új HBM memóriák tokozásából az LG
- Az ASUS legfrissebb analóg billentyűzete az ízületeinket is kímélni szeretné
- Milyen TV-t vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen videókártyát?
- HDD probléma (nem adatmentés)
- OLED TV topic
- Iszonyatos mennyiségű hulladékkal járhat a Windows 10 terméktámogatásának vége
- Maximum 320 Hz-et képes magából kipréselni a Philips dual mode-os monitora
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Új szintre emelte a fényűzés fogalmát az ASUS
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#25954560
törölt tag
lehet nehezet fogok kerdezni es az is lehet h a laptop topikba kene inkabb, de ez az a topik, ahol szerintem megvan a kritikus tomeg ertelmes forumozokbol, bocsi
kulso videokartya haz.
ugye tiptopnal ertelemszeruen arra lenne pl jo h amig hordozhatosag es munka fontos, addig ember hurcimbalja a laptopot, jatekhoz (v 3D tervezeshez, stb) pedig osszecuppantja a kulso, sajat hazas/tapos videokartyaval. szerintem ugyanez ervenyes lehet pl egy passzivhutesu (vagy szeles hatarok kozott szabalyozhato hutesu) mini-itx hazimozi gepre, szoval nem feltetlenul 100% offtopik.
viszont nem videokartyat tennek bele, hanem halokartyat. ami azert lehet erdekes, mert sokkal kisebb tap es kisebb hutes elegendo neki. tehat akar lehetne tervezni hozza hazat.
szoval a kerdes: melyik az a kapcsolat, ami stabilnak szamit, nincs egekben a kesleltetese es tud minimum PCIe 2.0 x8-at?
illetve mennyire problemasok azok a megoldasok, ahol egy-az-egyben a PCIe van kivezetve? van-e tipikusan ajanlhato maximalis vezetekhossz, aminel feljebb mar nem erdemes menni?
lattam persze az AMD mostani bejelenteset, de hasznaltan szeretnek ilyesmit venni kiserletezes celjara, szoval fontos h ne legyen csillio dollar.
koszi,
&rew
Új hozzászólás Aktív témák
- Béta iOS-t használók topikja
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Nintendo Switch
- Tőzsde és gazdaság
- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- AI-séf főz a dubaji étteremben
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen okostelefont vegyek?
- Leépíti a Sony az európai piacot?
- Hálózati / IP kamera
- További aktív témák...
- Eladó MSI MAG B650 Tomahawk WIFI alaplap
- G.SKILL Trident Z Neo 64GB (2x32GB) DDR4 3600MHz F4-3600C16D-64GTZN
- Asus ROG STRIX Z370-F GAMING Alaplap
- Corsair VENGEANCE RGB 2x16GB DDR5 6000MHz CL30 - Új, bontatlan - Eladó!
- ASUS ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI Alaplap - Garancia: 2027.01-15.-ig - BeszámítOK!
- LG 27GR95UM - 27" MiniLED - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 1000
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen,
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 48C2 - 48" OLED EVO - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen5 CPU
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest