Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seria

    tag

    Hisense 55U8q vélemény majdnem 2 hét után.
    Képminőség: SD tv anyagokat szépen felskálázza.
    A Hd adás nagyon szép

    Vidaa rendszer: gyors ,egyszerű, csatorna váltások az Lg tévémhez hasonlóak. Egy hiba zavar , hogyha előhívom a menüt az egy kicsi akadozva jön elő.

    Hangzás: Szerintem nagyon jó tévéhez képest, nincs benne külön sub De így is erőteljes a mély hang.
    HBO Go (Chromecast): Itt is a Jó minőségű film ami igazán jól mutat.
    Usb külső hdd ről: simán viszi a hevc kódolású filmeket, pl az Uhd Aquaman gyönyörű rajta, de a full hd filmek is ami jó minőségű.
    Amik igazán nagyot ütnek azok a HDR filmek a Netflixen. Nincs kérdés, csak nézel mint a moziban.
    Nappal vagy éjszaka mindegy, gyönyörű a képe!
    Betekintési szög: VA panelhoz képest jó, nem zavar ha oldalról nézem.
    Tv feketéje: inkább úgy mondom ha jobbat akarnék akkor csak oledet vennék már. Nem tud akkora különbséget mutatni egyik drágább LCD se ami miatt lecserélném, főleg ennyi pénzért.

    Enyhe, minimális bevilagitás van a sarkokban de csak tök sötétben, sötét filmjelenetnél lehet észre venni de amint van egy pici fény akkor már fekete a fekete amennyire lehetséges.
    Sport műsorok: focit néztem csak eddig rajta hd-ben a 100hz jót tesz neki, de azért nincs plazma szinten.
    Xbox: Tökéletes , nincs gond az input laggal.

    A kép beállításokkal nagyon sokat lehet szórakozni.
    Előre beállított kepmòdok: Standard, mozi éjjel, mozi nappal, dinamikus, sport , és egyéni beállítások és ezen belül rengeteg opció.
    Dolby vision filmek esetén: Dolby vision sötét, Dolby vision világos, Dolby vision egyéni.

    Negatívumként: "beuszò" menü akadása, enyhén észrevehető bevilagitás a sarkokban sötétben.

    Összességében teljes mértékben meg vagyok elégedve, nem tudnék jobb és szebb 55-ös tévét venni ennyi pénzért.

    Ha van valakinek konkrét kérdése valamiről akkor nyugodtan kérdezzen.

    Bocs hogy ilyen összevisszaság lett az írás de nem volt időm egyszerre megírni.

Új hozzászólás Aktív témák