- Audiofil és gamer? Az ASUS megpróbálja
- Milyen TV-t vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen Blu-ray írót?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- CPU léghűtés kibeszélő
- Milyen monitort vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- OLED TV topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
aginor
veterán
válasz
CharlieFirpo
#97652
üzenetére
1: Kell az új szenzor, ez szerintem nem képezheti vita tárgyát, mivel a rendszer nagyon lemaradt a konkurenciától, és a lehetőségektől. Kell-e nagyobb felbontás? Egyértelműen nem, de jobb dinamika és jel/zaj arány mindenképpen. Ugyanakkor ha 8k-ban gondolkodunk, akkor előbb utóbb megjön majd a nagyobb felbontás is, annak minden előnyével és hátrányával.
2: kell az új lencse is, mert ezzel tudod elnyerni a fogyasztók bizalmát a mostani helyzetben, nem beszélve arról, hogy lenne is mit fejleszteni még a kínálaton. Olvass vissza mire gondolok, itt most nem fejtem ki bővebben.
3: Háát, én ugyan elégedett vagyok alapvetően a mostani szinttel is, de tény, hogy itt is lemaradás van, és van hova fejlődni, pláne ha komolyan gondolják a madarazást. Pl. exponálás alatt is folyamatos keresőkép, szinte nulla késleltetés, stb.
4: Ez nem feltétlen, de tény, hogy lehetne rajta optimalizálni. Ugyan nálam nem elsődleges probléma, de attól még megvan, és néha bosszantott is a keszekusza, kiismerhetetlen menü.
5: Ehhez én sem nagyon, de tény, hogy egy komoly, és nagy vásárlóerejű rétegről van szó, így profitábilis lehet őket is kicsit megsimogatni.
6: Ide értendő az AF is szerintem, mivel ma egy AF rendszer sebességét alapvetően a rendelkezésre álló számítási kapacitás és az alkalmazott algoritmus határozza meg, nem a hardver. Lásd m1 vs m1x, vagy hogy az m1 és g9 mennyit gyorsultak csak szoftveres trükkökkel.
7: Ehhez nem tudok hozzászólni, mert nálunk pl. pont példaértékű a Mintabolt tevékenysége, így ezt a hiányt én nem érzékelem, de más piaconkon vagy globális szinten ettől még lehet baj.
8: Ez szerintem a minimum lenne. Ne egymás ellen harcoljanak már az Istenért, elvileg egy csónakban eveznek, vajon mikor sikerül végre felismerni?! Oly vázon nem működik a Pana rekeszgyűrű, Pana vázon csak a G90-től fölfelé működik a lencse programozható gombja (de legalább végre megy), képstab nem működik keresztben..
10. Hallgassanak meg minden ötletet, aztán csinálják meg azokat, amikben látnak rációt és kivitelezhető, pl. fókusz gyűrű af alatt legyen átprogramozható rekeszvezérlésre vagy iso/záridő/expókompenzációra tetszés szerint, ha már amúgy is csak elektromos a kapcsolat. Legyen a teljes billentyűkiosztás szabadon programozható (pár alap gomb kivételével) és még sorolhatnám.
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vicces képek
- Audiofil és gamer? Az ASUS megpróbálja
- Peugeot, Citroën topik
- Interactive Brokers társalgó
- Star Trek
- PH!otósok beszélgetős, offolós topikja
- Megjött Magyarországra a legnagyobb akkuval szerelt Redmi
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen TV-t vegyek?
- További aktív témák...
- Sony DSC-RX100 Mark III 3 - nagyon szép állapot
- Panasonic HC-VX3 4K Ultra HD videokamera (HC-VX3E-K)
- Canon EOS 1200D gépek, +objektívek +kiegészítők ( 1300 / 6000 / 8500 / 14600 / 3500 expoval )
- Canon EOS 250D gépek objektívvel, kiegészítőkkel. ( 4250 / 5800 expoval )
- Canon RF 85mm f/2 Macro IS STM objektív - Újszerű -
- Egyedi ékszerdobozka
- Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 13 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 88%
- magyar billentyűzet - 165 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- 215 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i7-13650HX, RTX 4060
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


