Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz bugizozi #85527 üzenetére

    lecserélem a Linux Mint-et erre, valahogy jobban tetszik (vagy csak az újdonság varázsa mert meguntam a Mint-et

    Megértelek, sokaknak unalmas lehet, ha valami modern és unalmas, mert csak működik! :D Talán épp ebben a Neon-ban dobják először azt a agyzsibbasztó retróságot, ami azért kiakasztó tud lenni, épp imént említettem pár szóban...

    Itt van ugyanaz a fényerő beállítás, egyik retro, a másik a csúszka húzásával már változtatja is a fényerőt....

    Annak fényében gáz ez, hogy mindkét DE panelappjai-n tök egyszerűen kétujjas tapipadhúzással állítható a fényerő az energiagazdálkodás panelikonon!

    virtualbox-ban próbálgatom,

    Akkor még időben vagy, remélem élesben nem felejted el, mire kell nagyon fidelni! És igazán nincs mit! :D rendőr fia is úgy tanul, ha kérdez...bocs, de ez a poen most kihagyhatatlan volt! ;]

    (#85526) hcl

    Szerintem a Wine-t pont nem bántja.

    Ööö....OK, azért froclizásnak épp jó volt! :DDD Fene se ismeri ezt a Wine-t, gondolom köze van a Windows-hoz, így nem is szeretném megismerni. Akinek nem elég, amit Linux alatt talál, azegy fac! :P

Új hozzászólás Aktív témák