- Az Amiga 1200-at is megcsapta a feltámadás szele
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen széket vegyek?
- AMD FX
- Projektor topic
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Asztrofotózás
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Nem kell még temetni: 2 éves órajelcsúcsot döntöttek meg Raptor Lake-kel
- OLED TV topic
-
10665 - 10601
10665 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
bnorci71
addikt
Hangsúly az "unofficial" kifejezésen, nincs szó hivatalos partneri viszonyról.
A Sim Traxx-nél szeretnek csúsztatni, mind kommunikációban, mind határidőkben, szóval ez egy sima megvehető pálya lesz.
Én kivárnék vele, mert a konzisztenciájuk a minőséget illetően finoman szólva is hullámzó.
Köszi
-
PR0JECTNR56
addikt
Hangsúly az "unofficial" kifejezésen, nincs szó hivatalos partneri viszonyról.
A Sim Traxx-nél szeretnek csúsztatni, mind kommunikációban, mind határidőkben, szóval ez egy sima megvehető pálya lesz.
Én kivárnék vele, mert a konzisztenciájuk a minőséget illetően finoman szólva is hullámzó.
-
PapírVilla
aktív tag
Okés, ezzel már érdemes lehet próbálkozni, a lépések a következők:
1. Kicsomagolod a data.acd-t.
2. Megkeresed a drivetrain.ini-t, átírod a [GEARS] alatti részt, arra amire szeretnéd notepadben és elmented a fájlt.
3. Az eredeti data.acd tömörített fájlt eltávolítod az autó mappájából (érdemes valahova biztonsági mentést csinálni róla), így csak a kicsomagolt data mappa lesz ott a módosított fájlokkal. Ha a data.acd az autó mappájában marad a játék mindig azt fogja elsődleges információforrásként értelmezni és betölteni.
4. Visszacsomagolni nem szükséges, elindítod a játékot és kipróbálod.Ha indulás során bármilyen errort kapsz, akkor ennyi volt, a titkosításon felakadt a dolog és menthetetlen. Ha esetleg működik, akkor pedig öröm és boldogság.
#10660 PapírVilla: Rengeteg telepítési videó van a youtube-on, ez pl. segíthet a sorrendben és a lépésekben. Assetto Corsa, Content Manager, CSP, Pure, ezekre mindenképpen szükséged lesz, plusz még van néhány opcionális dolog.
A komolyabb csapatok (RSS, URD, VRC - ez egyébként a minőségi sorrend is közöttük, a legjobbal a sor elején) autói mind azok, a független mod készítőknél pedig random. Figyelmesebb független modkészítők ezt jelzik az autó leírásában, de ez szintén nem általános.
Köszi!
-
PR0JECTNR56
addikt
Okés, ezzel már érdemes lehet próbálkozni, a lépések a következők:
1. Kicsomagolod a data.acd-t.
2. Megkeresed a drivetrain.ini-t, átírod a [GEARS] alatti részt, arra amire szeretnéd notepadben és elmented a fájlt.
3. Az eredeti data.acd tömörített fájlt eltávolítod az autó mappájából (érdemes valahova biztonsági mentést csinálni róla), így csak a kicsomagolt data mappa lesz ott a módosított fájlokkal. Ha a data.acd az autó mappájában marad a játék mindig azt fogja elsődleges információforrásként értelmezni és betölteni.
4. Visszacsomagolni nem szükséges, elindítod a játékot és kipróbálod.Ha indulás során bármilyen errort kapsz, akkor ennyi volt, a titkosításon felakadt a dolog és menthetetlen. Ha esetleg működik, akkor pedig öröm és boldogság.
#10660 PapírVilla: Rengeteg telepítési videó van a youtube-on, ez pl. segíthet a sorrendben és a lépésekben. Assetto Corsa, Content Manager, CSP, Pure, ezekre mindenképpen szükséged lesz, plusz még van néhány opcionális dolog.
A komolyabb csapatok (RSS, URD, VRC - ez egyébként a minőségi sorrend is közöttük, a legjobbal a sor elején) autói mind azok, a független mod készítőknél pedig random. Figyelmesebb független modkészítők ezt jelzik az autó leírásában, de ez szintén nem általános.
-
PapírVilla
aktív tag
A CSP fizetős preview felelős az esőért és tartozik hozzá fizikai modell is. Az adott autótól függ, hogy tudja-e hasznosítani (amennyiben nincsenek nedves kondíciókhoz preset az autó fizikájában, akkor a normál érvényesül, olyankor csak vizuális effekt az eső).
Szóval, ha esőt szeretnék, akkor pontosan mit kell felraknom egy szűz AC-ra? És honnan tudom, hogy melyik autó "eső kompatibilis"?
-
M0ng00se
őstag
Ha ez ugyanaz az autó amit titkosítva volt, akkor nem valószínű.
Ha valamilyen csoda folytán mégis kicsomagolható az autóhoz tartozó data.acd (ezt a Content Manager Unpack data névre hallgató gombjával tudod megtenni) anélkül, hogy a titkosítás eltörne, akkor a drivetrain.ini fájlt notepad-el megnyitva tudod szerkeszteni a [GEARS] névre hallgató szekció alatt.
kicsomagolni kitudtam, de ha vissza akarom csomagolni akkor hibát dob egy .png fájlra. ha csak kicsomagolás után átírom a fájlt, nem változik semmi
-
PR0JECTNR56
addikt
Ha ez ugyanaz az autó amit titkosítva volt, akkor nem valószínű.
Ha valamilyen csoda folytán mégis kicsomagolható az autóhoz tartozó data.acd (ezt a Content Manager Unpack data névre hallgató gombjával tudod megtenni) anélkül, hogy a titkosítás eltörne, akkor a drivetrain.ini fájlt notepad-el megnyitva tudod szerkeszteni a [GEARS] névre hallgató szekció alatt.
-
PR0JECTNR56
addikt
De ez csak effekt, vagy van "fizikája" is?
A CSP fizetős preview felelős az esőért és tartozik hozzá fizikai modell is. Az adott autótól függ, hogy tudja-e hasznosítani (amennyiben nincsenek nedves kondíciókhoz preset az autó fizikájában, akkor a normál érvényesül, olyankor csak vizuális effekt az eső).
-
PapírVilla
aktív tag
-
Win-T
őstag
Tegnap áttértem a régi Sol-ról a Pure-ra. Basszus, mintha másik játékkal játszanék, elképesztő. Befizetek még ma erre az esős effektes cuccra is azt hiszem.
-
M0ng00se
őstag
Amennyiben a mod készítője belerakta, igen.
Amikor elindítasz egy versenyt vagy bármilyen más eseményt content managerből és betölt a játék, a Setup menüben lesz Gearbox névre hallgató menü, ott lehet a sebességáttételeket finomhangolni.
úgy látszik nem tette bele a mod készítője, mert nem tudom módosítani
valami mod nem létezik erre? próbálnám a saját autóm értékeire belőni a fokozatokat -
PR0JECTNR56
addikt
Amennyiben a mod készítője belerakta, igen.
Amikor elindítasz egy versenyt vagy bármilyen más eseményt content managerből és betölt a játék, a Setup menüben lesz Gearbox névre hallgató menü, ott lehet a sebességáttételeket finomhangolni.
-
M0ng00se
őstag
A Custom Shader Patch (CSP) fejlesztője kiadott egy eszközt modderek részére, amivel a tartalmaik (autók, pályák) titkosíthatóak (azóta ez a titkosítás visszafejthető, de ez mindegy is).
CSP-ből legyen fent friss verzió és akkor működni fog, Content Manageren belül telepíthető.

köszi sikerült
örülök hogy nem került kukába a pénzem
még egy kérdés. tudom valahogy állítani a váltó fokozatok végsebességét? -
PR0JECTNR56
addikt
sziasztok,
teljesen noob vagyok a játékoz, de próbálkozom
letöltöttem a hungaroring-et, fel is tudtam telepíteni a content manager segítségével. ezután el is tudtam indítani, igaz csak practice módban de nekem az megfelel. aztán nézegettem a netet, kerestem autó modelleket, és megtaláltam a sajátom is, de csak fizetős formában, de úgy vagyok vele, hogy annyit megért. na de az van, hogy nem indul el vele a játék. a model úgy volt hírdetve, hogy "encrypted", szóval valami titkosítás lehet rajta, ezt hogy lehet feloldani? írtam már a mod készítőjének, még nem válaszolt.A Custom Shader Patch (CSP) fejlesztője kiadott egy eszközt modderek részére, amivel a tartalmaik (autók, pályák) titkosíthatóak (azóta ez a titkosítás visszafejthető, de ez mindegy is).
CSP-ből legyen fent friss verzió és akkor működni fog, Content Manageren belül telepíthető.

-
M0ng00se
őstag
sziasztok,
teljesen noob vagyok a játékoz, de próbálkozom
letöltöttem a hungaroring-et, fel is tudtam telepíteni a content manager segítségével. ezután el is tudtam indítani, igaz csak practice módban de nekem az megfelel. aztán nézegettem a netet, kerestem autó modelleket, és megtaláltam a sajátom is, de csak fizetős formában, de úgy vagyok vele, hogy annyit megért. na de az van, hogy nem indul el vele a játék. a model úgy volt hírdetve, hogy "encrypted", szóval valami titkosítás lehet rajta, ezt hogy lehet feloldani? írtam már a mod készítőjének, még nem válaszolt. -
Rony949
addikt
Sziasztok. Gondoltam beüzemelem a G29-et és teszek egy próbát az Assetto Corsa-val, mert azt olvastam hogy az egyik legjobb szimulátor még a mai napig és a moddolhatósága is nagyon részletes és sokrétű.
Tudtok mondani tippeket hogy miket érdemes letölteni, mit érdemes beállítani a settings-ben és ha esetleg szeretnék menni online versenyeket (pl. GT vagy túra autó) akkor ott mire kell figyelnem, milyen szerverekre menjek?
A content manager-t már letöltöttem, de azzal egyelőre még ismerkedem. Gondolom a sima karrier módot érdemes végigtolni.
-
xandrush0831
senior tag
Tudom, rossz hírnevű, de valaki nem vette meg véletlen a Sim Dream Grand Prix 2026-ot az elmúlt héten? Miként sikerült kifizetni, ha sikerült egyáltalán? Nekem mindkét kártyámat, és a Google Pay-t is visszadobja az oldaluk, emailre meg nem válaszolnak már sok munkanapja.
-
guftabi96
addikt
Ezt nagyon nehéz lesz megtalálni, megpróbálok utánanézni.
A Jugee8 féle NSX-et esetleg próbáltad?
Én feladtam.
Igen, próbáltam ezt is és egy másikat, talán Dan Busca a készítő.
Sajnos ezek csak 1-1 autót tartalmaznak, de megteszi.
-
PR0JECTNR56
addikt
Sziasztok!
Pár év kihagyás után leporoltam a kormányt és újra feltettem az AC-t is.
Szomorúan tapasztalom, hogy számos általam szeretett (és 2 nagy kedvenc) modot Arch sikeresen elbarmolta.
Először azt hittem nálam van a baj, de az értékeléseket és redditet olvasva a hiba nem az én készülékemben van, hanem nála.
-Some1 Honda NSX és Corvette C6
-Skip Barber
-Ford Spec
-NFS Tournament A-B
-Porsche 911 SingerEgyszerűn egy vezethetetlen hulladék lett az összes, nevetséges viselkedéssel.
Szerencsére a history fülön még ott vannak a régi verziók, kivéve az NSX-nél.
Ami kellene:
Some1 Honda NSX modjának a 2.3.2 verziója és lefelé.
Előre is köszönöm!Ezt nagyon nehéz lesz megtalálni, megpróbálok utánanézni.
A Jugee8 féle NSX-et esetleg próbáltad?
-
guftabi96
addikt
Sziasztok!
Pár év kihagyás után leporoltam a kormányt és újra feltettem az AC-t is.
Szomorúan tapasztalom, hogy számos általam szeretett (és 2 nagy kedvenc) modot Arch sikeresen elbarmolta.
Először azt hittem nálam van a baj, de az értékeléseket és redditet olvasva a hiba nem az én készülékemben van, hanem nála.
-Some1 Honda NSX és Corvette C6
-Skip Barber
-Ford Spec
-NFS Tournament A-B
-Porsche 911 SingerEgyszerűn egy vezethetetlen hulladék lett az összes, nevetséges viselkedéssel.
Szerencsére a history fülön még ott vannak a régi verziók, kivéve az NSX-nél.
Ami kellene:
Some1 Honda NSX modjának a 2.3.2 verziója és lefelé.
Előre is köszönöm! -
YxVs
senior tag
Sziasztok,
Jól értem, hogy ez a Pure mod és CSP preview, ami az esőt is tartalmazza, nem egyszeri összeg amibe kerül, hanem havi előfizetés kell hozzá? És mindkettőhöz külön-külön?
-
viperabácsi
addikt
meglett köszi
-
viperabácsi
addikt
Ha felrakod a content managert, akkor azon belül tudod telepíteni CSP-t SOL-t
de amúgy kb elég az www.overtake.gg-re beregisztrálni, és onnan le tudsz szedni rengeteg mindent, és az megbízható forrás. ha jól be van állítva a content manager, akkor onnan frissíteni is tudja modokat, ha van közben frissített verzióKöszi rá nézek

Ide nem lehet ingyenesen regisztrálni ?
-
adrian360
őstag
Üdv srácok , van valami leírás , hogy pontosan mi si kell a game-hoz pontosan ?
1 : Content Manager ( gondoltam meg veszem a pro-t )
2 : Custom Shaders Patch
3 : SOL
4 : BLM Lights 1.16
Mit honnan szedjek le ( nem kelljen mindenhez külön regisztrálni )
Ha meg van a Content Manager telepítése , utána milyen sorrendben és hogían a többit ?
Köszi a válaszokat előre is,Ha felrakod a content managert, akkor azon belül tudod telepíteni CSP-t SOL-t
de amúgy kb elég az www.overtake.gg-re beregisztrálni, és onnan le tudsz szedni rengeteg mindent, és az megbízható forrás. ha jól be van állítva a content manager, akkor onnan frissíteni is tudja modokat, ha van közben frissített verzió -
viperabácsi
addikt
Üdv srácok , van valami leírás , hogy pontosan mi si kell a game-hoz pontosan ?
1 : Content Manager ( gondoltam meg veszem a pro-t )
2 : Custom Shaders Patch
3 : SOL
4 : BLM Lights 1.16
Mit honnan szedjek le ( nem kelljen mindenhez külön regisztrálni )
Ha meg van a Content Manager telepítése , utána milyen sorrendben és hogían a többit ?
Köszi a válaszokat előre is, -
Marci112233
addikt
Üdvözletem!
Még ugyan hátra pér veresen a karrier részben és csak azt tolom, de előre kérdezném mi legjobb és leggyorsabb megoldás nullázni a karriert és elölről nekifutni?
-
bnorci71
addikt
hát majd ha elérem azt a szintet akkor biztos kipróbálom az online-t is
tegnap 911Gt3 RS, ma GR86/Brz volt az alany, ezekkel egész driftesen lehetett kanyarodni pont olyan mint real -
ateszm
senior tag
Pedig jó cucc az online, főleg NS egy hasonló driftes pajtással mint én, szórakoztató tud lenni

-
bnorci71
addikt
Szinte mindig áramtalanítva van.
Ami érdekes ,hogy el van mentve a beállítás és a visszatöltés se hozott eredményt
isten ments ,hogy én szerverre merészkedjek attól még nagyon messze vagyok, csak magamat szórakoztatom, de most végre élvezem és tetszik nem csak esek/kelek -
ateszm
senior tag
mégse én voltam a vaksi illetve csak részben.
telepíteni kellett a kiegészítést, megoldottam.tegnap végre leültem játszani kicsit, a T248 kormány összes beállítását elfelejtette a játék
semmi nem ment az újrakalibrálás se akart működni, a 90°elforgatás után nem lépet tovább.
Lehet köze a simhub szoftvernek ehhez? beléptem oda is onnan indítottam a játékot akkor se ment a kormány. Aztán a játékba a kalibrálás helyett elkezdtem a kormányt pedálokat egyenként megadni mint ahogy a gombokat megadhatja az ember és onnantól tudtam kalibrálni is a setup menüvel így működött végre.
Tegnap végre a zöldpokolba sikerült egész élvezhetőt, jót autózni 911GT3 RS-el.
Most érzem azt ,hogy kezd beszippantani a dolog
.Simhubnak szerintem semmi köze hozzá. Nekem akkor "felejt" amikor esetleg áramszünet van, vagy legutóbb alaplapcsere, de akkor is az usb portok felcserélése nem tetszett neki.
Melyik szerveren és mikor szoktál menni milyen néven? Felnézek akkor

-
bnorci71
addikt
mégse én voltam a vaksi illetve csak részben.
telepíteni kellett a kiegészítést, megoldottam.tegnap végre leültem játszani kicsit, a T248 kormány összes beállítását elfelejtette a játék
semmi nem ment az újrakalibrálás se akart működni, a 90°elforgatás után nem lépet tovább.
Lehet köze a simhub szoftvernek ehhez? beléptem oda is onnan indítottam a játékot akkor se ment a kormány. Aztán a játékba a kalibrálás helyett elkezdtem a kormányt pedálokat egyenként megadni mint ahogy a gombokat megadhatja az ember és onnantól tudtam kalibrálni is a setup menüvel így működött végre.
Tegnap végre a zöldpokolba sikerült egész élvezhetőt, jót autózni 911GT3 RS-el.
Most érzem azt ,hogy kezd beszippantani a dolog
. -
PR0JECTNR56
addikt
Daytona Speedway 2026
Lidar lézerszkennelt, a szimulátorhoz kiadott legjobb modern Daytona iteráció. Ebben már megtalálható az újrabetonozott és átdolgozott buszmegálló (Le Mans sikán).JohnR777 kiváló munkáját ismét köszönjük és azt is, hogy változatlanul ingyenesek a tartalmai.

-
bnorci71
addikt
-
ateszm
senior tag
Ott van az pedig, jobbra fent contet, bal oldalt get new mods :

-
bnorci71
addikt
Sziasztok!
Én vagyok béna vagy vagy

Anno bő egy éve amikor felraktam a CM akkor emlékszem fent valahogy tudtam a weboldalak tartalmai között keresni most ezt nem találom, vagy ez csak a FULL verzióban van?
De nem emlékszem ,hogy megvettem volna... -
PR0JECTNR56
addikt
Új RSS megjelenés:
GT-M Adonis V8 EVO (Aston Martin Vantage GT3 EVO)A csapat ezen kívül akciós áron elérhetővé tette a mostani Phase 2 GT-M (GT3) csomagot egyben és megerősítették annak utolsó két autóját is (BMW M4 GT3 EVO, Mclaren 720S GT3 EVO), amelyek 2026 Q1-ben érkeznek.

-
macy
addikt
RSS-nél black friday van.
-
PR0JECTNR56
addikt
Az RSS ingyenessé tette a Lamborghini Huracan GT3 EVO 1-et, szóval akinek eddig nem lett volna meg, itt tudja beszerezni.
-
AcCEsS
senior tag
Kipróbáltam a Snowymoon antialiasing megoldását, és tök jó lenne, de az a gond, hogy amikor aktív, a képernyő tetején ez a hibaüzenet jelenik meg. Van valami megoldás a hibaüzenet eltüntetésére?
Ok, annyi infót találtam, hogy többeknek a legújabb CSP-vel (0.3.0) jött elő ez a probléma, megpróbálom a korábbi verzióval...
-
AcCEsS
senior tag
Kipróbáltam a Snowymoon antialiasing megoldását, és tök jó lenne, de az a gond, hogy amikor aktív, a képernyő tetején ez a hibaüzenet jelenik meg. Van valami megoldás a hibaüzenet eltüntetésére?
-
PR0JECTNR56
addikt
Az év legjobb modcsomagja meg is érkezett:
Az MP-H (a valóságban LMDh/LMH) prototípus széria újabb taggal bővült, megjelent a Lanzo S6 V8 Evo (Lamborghini SC63 EVO) az RSS gondozásában, illetve a csomag korábbi 3 autója (Porsche, BMW, Cadillac) is nagyon jelentős frissítőcsomagot kapott.

A fentieken kívül pedig a csapat 2026-ra is tervezi az MPH csomag 2. fázisát, ami Ferrari és Toyota modelleket egészen biztosan tartalmazni fog, valamint idén még jönnek tőlük új GT3 autók is.
-
PapírVilla
aktív tag
Nekem ez meglepetés: Assetto Corsa Rally "Assetto Corsa Rally (AC Rally) is a relentless rally simulation designed to capture the sport’s raw intensity and precision. Developed by Supernova in technical partnership with Kunos Simulazioni, it’s powered by an adapted version of Assetto Corsa’s acclaimed physics engine and a custom Unreal Engine 5 build. Launched in Early Access, it evolves with community feedback. Featuring FWD, RWD and AWD handling, advanced damage, and laser-scanned cars and tracks, every stage is a high-stakes challenge where finishing is a true achievement."
[link] -
united28
tag
Sziasztok! Aki megvette az xbox store-ból az Assetto Corsa Ultimate Editiont, meg tudná mondani, hogy tartalmazza-e a Dream Pack 1-2-3 DLC-t? A leírásban nincs benne, csak az, hogy az összes megjelent kiegészítőt tartalmazza. Más oldalakon, ahol digitálisan meg lehet venni az Ultimate Editiont, ott írják a Dream Pack DLC-ket.
-
PR0JECTNR56
addikt
Új RSS megjelenés és bejelentés:
Trailer videó
MP-H Phase 1 Pack/MP-H Callahan V8
A Cadillac LMDh autója az új megjelenés a már meglévő Porsche és BMW modellek mellé, illetve a csomag 4. autója a rövidesen érkező Lamborghini SC63 lesz. -
zsalesz
aktív tag
-
JoolsNOS
veterán
Igen egyszer volt valami bundleban is. ACC, sima AC, AMS2 meg még egy rakat cucc bagóért...
-
ateszm
senior tag
Nekem a fullos steames AC van, szerintem érdemes megvenni. Talán volt is vagy 5 euro komplett
szerk:(most nézem,hogy 20euro) 
Ha eddig
eljutsz, itt pl azért már elég nagy feeling menni 
-
zsalesz
aktív tag
-
ateszm
senior tag
-
Chrys_
addikt
AC Content Manager rögtön, a multiplayer szerverkereső mellett még nagyon sok töltési időt is megspórolsz vele.
-
zsalesz
aktív tag
Sziasztok! Most készülök feltenni az AC-ét és szeretném ha minden lehetőséget ki tudnék használni. Az alap játék telepítését követően miket kell frelraknom és milyen sorrendben? Valaki tudna segéd?
-
ateszm
senior tag
-
Win-T
őstag
Nincs tudtommal. ACC PH-s szerver van, és ott sem tudnak összekönyörögni 2-3 embernél többet, de azt is csak szökőévenként. Szerintem ennek sem lenne nagyobb keletje ha lenne.

-
ateszm
senior tag
Sziasztok! Létezik PH DC szerver kifejezetten AC kedvelőknek? Jó így menni random emberek ellen,de egy Nordschleife kis drift bohóckodás hiányzik azért, együtt lenne jó.

Új hozzászólás Aktív témák
-
10665 - 10601
10665 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Xbox Series X|S
- Az Amiga 1200-at is megcsapta a feltámadás szele
- iPhone topik
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- bitpork: Balcsis tali 2026
- Spórolós topik
- Yettel topik
- Call of Duty: Modern Warfare 4 (2026)
- További aktív témák...
- L14 Gen5 14" FHD+ IPS Ultra 7 155U 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- HP EliteBook 840 G8 - i5-1145G7 - 16/512GB
- 2 hónapos ASUS PRIME GeForce RTX 5070 O12G
- Acer Nitro V - ANV15 - 15.6"FHD 165Hz - Ryzen 5 7535HS - 32GB - 1TB - RTX 4050 - Win11 - 3 év gari
- Steam Deck LCD 512GB Megkímélt, minden tartozékkal
- 5G LTE! Whitespotos, Microsoft Surface Pro 8 i7-1185G7 16GB 512GB 1 év garancia
- ASUS Vivobook 16 M1605YA Ryzen 5 / 16GB RAM / WUXGA kijelző Kiváló ár-érték arány!
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 Slim 1TB SSD lemezes konzol garanciával hibátlan működéssel
- Keresek Xbox Series S / Series X / Playstation 5 konzolokat
- Apple iPhone 12 Pro 128GB Gold Szép állapot 100% akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest



semmi nem ment az újrakalibrálás se akart működni, a 90°elforgatás után nem lépet tovább.
.




eljutsz, itt pl azért már elég nagy feeling menni


