Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    válasz Dorian #167817 üzenetére

    Basszus elhelyezése előtt célszerű lenne a REW-ben szimulálni a jövendőbeli helyét.

    Lehet mozgatni a virtuális szobában a szubot, és ahogy mozgatod, párhuzamosan látod a grafikonon hogyan alakul a frekvenciaválasz.

    Tudom, hogy kapcsolt helyiséged van ( konyha ? ) , de ha az oldal fal mellé tervezed tenni lehet ez nem fogja annyira befolyásolni ( tipp, ki kell próbálni, több mint a semmi )

    Más.

    Cavernben, ahogy vittem be a szoba és a hangsugárzók elhelyezkedésének az adatait és mellette még be volt kapcsolva a fázishelyzet mutatása ( piros csík ) egészen kis hangsugárzó mozgatással polaritást lehetett váltani.

    Figyelem, különbség van a rendszereink között a beállításokban mert amíg Nálad az AVR full alapon áll, addig nálam a távolságok (késleltetés) és a hangnyomás egyszintre hozása, a processzoron van beállítva, ezért nálam a fázis eredmények (az LFE-n kívül) 0-n állt.

    A Te fázisértékeid kaotikusnak tűnhetnek, de szerintem ez a normális. Ezt a késleltetések, mikrofontól mért távolságok okozzák.

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák