Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabroncka

    addikt

    válasz Lacielvtárs #144448 üzenetére

    A mozit mindenképpen külön körre tedd! Magát a klímát is külön körre célszerű!

    Táp-nál szerintem (de az én saját véleményem) bőségesen elegendő ha a normális minőségű kismegszakítóról egy 1,5-es teljesítménytől függően esetleg 2,5-es tömör rezet elhúzatsz külön csövezve függetlenül mindentől!

    Elosztóval kapcsolatban csak annyi, de itt majd BBéci véleményére is kíváncsi vagyok! Szerintem ha lehetséges érdemes a falba süllyesztett elosztósort szerelni vagy szereltetni normális minőségű aljzatokból tömör rézzel és úgy, hogy a sorba kötésnél nincsen elvágva a vezeték csak U alakban a rögzítőpofa alá fogatva. Ezt azért írom mert szerintem ha már az elosztó kint van a falból, ott sokkal több hangot befolyásoló tényezőt összeszedhet egy bizonyos AVR kategória felett... Normál esetben egy 6-os ilyen sor kiszolgálja a teljes rendszert.

    Arról nem is beszélve, amint fentebb is írtam és a (220) hálózatfejlesztésem miatt írtam a túlfeszvédelem ekkora értékű tételek esetén, pláne családi házban szükségszerű.

    "in medias res"

Új hozzászólás Aktív témák