Hirdetés
- Fórumok
- Okosórák
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- (kiemelt téma)
-
50 - 1
28811 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2026-06-06 17:11 Téma összefoglaló
▼▼▼ Sportórák, okosórák, okoskarkötők topik összefoglaló ▼▼▼
A további hasznos tudnivalókért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!
Utolsó frissítés: 2026. június
Ahhoz, hogy segíteni tudjunk a számodra legmegfelelőbb smartwatch kiválasztásában, a hozzászólásod mindenképpen tartalmazza az alábbi kérdésekre a választ:
■ Mekkora legyen a számlap? Kerek vagy szögletes?
■ Mennyi pénzt szánsz rá? (Lehetőleg konkrét összeget írj!)
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni?
■ Milyen telefonnal használnád?
■ NFC fizetésre is használnád?
--
Vérnyomásmérés, EKG
Huawei Watch D2: vérnyomásmérés óraszíjba épített felfújható mandzsettával
Apple Watchok, Samsung Galaxy Watchok, Garmin Venu/Fenix/Epix, Fitbit Charge 6, : szenzoros mérés (PPG, fotopletizmográfia), ezek megbízhatóságáról, pontosságáról azonban megoszlanak a vélemények.
--
NFC fizetés
Az NFC okosórás fizetéshez NFC-képes okosórára van szükség, amely támogatja a mobilfizetési szolgáltatókat, jelenleg ezek elérhetőek Magyarországon:
Apple Wallet/Pay
CIB, Curve, Erste, Gránit, K&H, MagNet, MBH, OTP, Raiffeisen, Revolut, UniCredit, Wise
Garmin Pay
Curve, Erste, Gránit, K&H, OTP, Revolut, Wise
Google Wallet/Pay (Fitbit)
CIB, Curve, Erste, Gránit, K&H, MagNet, MBH, OTP, Raiffeisen, Revolut, UniCredit, Wise
Xiaomi Pay
Curve, Erste, Gránit, K&H, OTP
Zepp Pay (Amazfit) (csak egyes órákon, pl. Amazfit Balance 2, 3; Active 2, 3)
Curve, K&H, Gránit
Huawei Pay
2026 áprilisa óta a Curve működik egyes Huawei órákon. (GT6, GT5, FIT4, GT Runner 2, Watch5, Ultimate2) Topik itt
Nem működik Magyarországon:
Samsung Wallet (korábban Samsung Pay), de a Samsung órákon Wear OS fut, így a Google fizetés működik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
holozis_HUN
addikt
Nem tűnik rossznak! Már csak az aksi érdekel.
-
hacki87
senior tag
Ma haza fele probalgattam tud olyat, hogy a telon szol a zene csak en vettem eszre. A zene lejatszoba amikor elindul a zene akkor ki kell kapcsolni a bt atvitelt es mar a telon szol en fulhallgatoval igy csinaltam. Ekkor az orarol mar csak vezerled.
-
ACAB95
tag
Üdv
Van egy hibás tiszta új kínai ZGPAX S29 okosórám. Bekapcsol, hang jelzi hogy felfut a rendszer... de a képernyő a bekapcsolástól kezdbe fehér. CMOS grafikus van benne, a CPU MTK6260 tipusú.
Eseleg megoldaná a gondot, ha szétszedném és befújnám az egészet kontakt sprayel, vagy ha konnektorokat átmozgatnám? Előre is köszönöm! -
hacki87
senior tag
Reklamálj, hátha elküldik.
Van benne rezgéssel ébresztész? Milyen telód van, android verzió? Kell neki app?
Nagyon pixeles? Aksi kibír egy napot? Tudsz rá kijelző védőt? Kicsit zavar, hogy Bluetooth 3.0, telómban 4.0van, és jó lenne az új szabvány...
Szia!
Írtam nekik, hogy nincs benne a hátlap, de még nem válaszoltak.
Lg G4 6.0
Tud rezgéssel ébreszteni. Rezgéssel csengéssel, csak rezgés, csak hang. ezeket tudja.
app nélkül is össze lehet párosítani de akkor csak pittyeg, hogy jött üzeneted de nem látod. Ezért itt a fórumon is linkkelt programmal használom. Azzal jöttek egyből az értesítések eltudtam olvasni őket. Látta a telomon lévő sms-ket. látom a telefonszámokat is ami a telon vannak és tudok róla hívást indítani és fogadni.
Ma meglátom mit bír az akksija. két fólia volt rajta egyik amit el kellett távolítani és volt még egy plusz rajta.A zenével az a baj h ami a telon van azt is az órán akarja lejátszani bár nem próbáltam még h beledugom a headsetet és akkor mit csinál.
1 -
Aryon87
félisten
Reklamálj, hátha elküldik.
Van benne rezgéssel ébresztész? Milyen telód van, android verzió? Kell neki app?
Nagyon pixeles? Aksi kibír egy napot? Tudsz rá kijelző védőt? Kicsit zavar, hogy Bluetooth 3.0, telómban 4.0van, és jó lenne az új szabvány...
+1 es meg a zenevezerlesi kepessegerol is informalj legyszives.
Fulesen van a telo (akar vezetekes, akat BT-s) lehet az orarol vezerelni a zeneket? Az oran nem szol a muzsika ugye? -
holozis_HUN
addikt
nekem ma jött meg ez Smart Watch GT08 Clock Sync Notifier Support Sim Card Bluetooth for Apple iphone Android Phone Smartwatch Watch
Eddig minden frankó megjönnek az értesítések mindenről viber messenger stb. van benne sim kártya és sd foglalat. Tudok rajta hívást fogadni és kezdeményezni, Sms-t írni. Egy szépség hibája van... nem kaptam hozzá hátlapot... Amúgy kb 7700ft szállítással.
Reklamálj, hátha elküldik.
Van benne rezgéssel ébresztész? Milyen telód van, android verzió? Kell neki app?
Nagyon pixeles? Aksi kibír egy napot? Tudsz rá kijelző védőt? Kicsit zavar, hogy Bluetooth 3.0, telómban 4.0van, és jó lenne az új szabvány...
-
hacki87
senior tag
nekem ma jött meg ez Smart Watch GT08 Clock Sync Notifier Support Sim Card Bluetooth for Apple iphone Android Phone Smartwatch Watch
Eddig minden frankó megjönnek az értesítések mindenről viber messenger stb. van benne sim kártya és sd foglalat. Tudok rajta hívást fogadni és kezdeményezni, Sms-t írni. Egy szépség hibája van... nem kaptam hozzá hátlapot... Amúgy kb 7700ft szállítással.
-
blueye
veterán
De Samusak rajta az ikonok
Egyből az S2 jutott eszembe.Irjak is a tesztekben hogy copy, de ennyiert....
-
holozis_HUN
addikt
Wp nem megy, de:
[bocs a nemetert
]
fillerekert...De Samusak rajta az ikonok
Egyből az S2 jutott eszembe. -
blueye
veterán
-
Julot
aktív tag
Sziasztok!
Tudnátok ajánlani nekem olyan okosórát, ami sim kártyás és érdemes megvenni? Az sem lenne baj, ha windows phone-okkal kompatibilis lenne, de ez csak extra...
Köszönöm!
Üdv.:
Julot -
Jarod1
veterán
-
Free04
tag
Sziasztok!
Régebben néztem olyan okosórát, ami a kar döntésével görgette a szöveget, de most nem találom.
Valaki ismer ilyen tipust?Még egy kérdés: ha végleg lemerül/tönkre megy az aksi, akkor azt lehet cserélni vagy kuka az egész cucc?
-
- = Zk = -
félisten
szevasztok
hát beleugrottam én is..
Samu Galaxy Gear S2 Classic... minden szuper, minden jó de:
- hogy tudom beállítani, hogy ne kapcsoljon ki a kijelző. mindig ugyan azt a számlapot mutassa,
- wifi-t szeretném kikapcsolni, hogyan?!
-
Jolet
őstag
Sziasztok!
Ezt az órát nézegetem, van valakinek tapasztalata vele?
-
Aryon87
félisten
Ez engem is érdekelne, régóta szemezgetek vele

-
holozis_HUN
addikt
Valaki használ ilyet? Ha azokat tudja amit írnak, akkor Best Buy!

-
tibcsiworld
aktív tag
Sziasztok!
Belépnék az okosórák világába. Olyan órát szeretnék amiben van:
-pulzusmérő
-értesít a bejövő hívásokról, üzenetekről (sms,facebook, messenger stb..)
-ha hívásom van az órán keresztül fogadni tudjam, illetve az óra ki tudja hangosítani a hívó félt, le lehessen rajta keresztül bonyolítani a hívást, majd hívás után bontani lehessen a vonalat.
-lépés számláló
-ébresztő funkció (rezgéssel, vagy hanggal)
-alvásfigyelőÁrban kb 30.000,-Ft lenne a vége. Jöhetnek a minőségibb "kínai" órák is, meg a nagy gyártók órái is.
Köszi előre is a segítségeteket.
A jó döntés:
szerk.:
nah nem tudom a faceról idetenni sehogy videót! Akkor semmi! -
vargapa1
csendes tag
Sziasztok!
Belépnék az okosórák világába. Olyan órát szeretnék amiben van:
-pulzusmérő
-értesít a bejövő hívásokról, üzenetekről (sms,facebook, messenger stb..)
-ha hívásom van az órán keresztül fogadni tudjam, illetve az óra ki tudja hangosítani a hívó félt, le lehessen rajta keresztül bonyolítani a hívást, majd hívás után bontani lehessen a vonalat.
-lépés számláló
-ébresztő funkció (rezgéssel, vagy hanggal)
-alvásfigyelőÁrban kb 30.000,-Ft lenne a vége. Jöhetnek a minőségibb "kínai" órák is, meg a nagy gyártók órái is.
Köszi előre is a segítségeteket.
-
SkiDev
őstag
Sziasztok!
Valaki nem tud egy elegáns, bluetooth connected órát - amely gombelemmel megy - 10.000 Ft alatt véletlenül? Vagy valami ötlet esetleg, hogy hol keressem?
A történet onnan kezdődik, hogy nagyon szeretnék egy elegáns karórát (kerek kijelzőset inkább), viszont mivel sokszor maradok le hívásról, így egy ilyen funkció kéne csak bele össz-vissz. Okosórán is gondolkodtam, de nem pálya, hogy laptop, tablet, telefon mellett még azt is töltögessem minden nap. Ráadásul egy unibody eszköz nem lesz hosszúéletű naponta töltendő aksival.
Mondjuk, ha nincs ilyen, akkor meg veszek egy simát, bár most ezreseket "sima" óráért?
Válaszokat köszi!

-
sanyi0627
senior tag
Az Lg durván 66-67.000 huf. Amit linkeltem, kevesebb, mint a fele! (a minőség majd elválik)
Nem tudom pontosan, mire kell ,de a lényeg, hogy így bt-vel gyakorlatilag 2 telefon van a kezén az embernek!
Most Hannspree Prime van! Simes, +bt-vel egy másikra csatlakozik, de sokszor ledob! És magától nem megy vissza! Pl. átmegy másik szobába a haver, visszamegy, vissza már nem csatlakozik. Persze próbálkozik! A bt-s füles a szomszéd lakásig is érzékel!
És persze nem androidos! Elméletileg tudná olvasni az üzeneteket is, de az is sikertelen csatlakozást dob ki! És ez is 30k-s valami, gyenge aksival, de arra a haver nem panaszkodott!Asszonynak vettem használtan 12ért,sokat nem használta,eladtam 17ért.
Az óra jó volt...
A telefon a szobába,ő messze a lakásba,ment értesítés.
Akksi 3-4napot simán ment.... -
tibcsiworld
aktív tag
Az Lg durván 66-67.000 huf. Amit linkeltem, kevesebb, mint a fele! (a minőség majd elválik)
Nem tudom pontosan, mire kell ,de a lényeg, hogy így bt-vel gyakorlatilag 2 telefon van a kezén az embernek!
Most Hannspree Prime van! Simes, +bt-vel egy másikra csatlakozik, de sokszor ledob! És magától nem megy vissza! Pl. átmegy másik szobába a haver, visszamegy, vissza már nem csatlakozik. Persze próbálkozik! A bt-s füles a szomszéd lakásig is érzékel!
És persze nem androidos! Elméletileg tudná olvasni az üzeneteket is, de az is sikertelen csatlakozást dob ki! És ez is 30k-s valami, gyenge aksival, de arra a haver nem panaszkodott! -
sanyi0627
senior tag
Az az Lg drága cucc, és nem is külön simes, csak bt-s! A havernak lesz, de állítólag a samunak is van ilyesmije!
Az s6-nak ugyan nagyobb az aksija, de fut rajta a rendszer + sim. talán 3g nem lesz! Alapvetőleg mail és sms olvasásra lesz!
Az lg g watch w100 nem drága hasznaltan 17-25 k.
Arra nem kell simes hogy olvasd ezeket .
Minden értesítést el tudsz olvasni az órán.Pár órán válaszolni is tudsz. -
tibcsiworld
aktív tag
Az az Lg drága cucc, és nem is külön simes, csak bt-s! A havernak lesz, de állítólag a samunak is van ilyesmije!
Az s6-nak ugyan nagyobb az aksija, de fut rajta a rendszer + sim. talán 3g nem lesz! Alapvetőleg mail és sms olvasásra lesz!
-
sanyi0627
senior tag
Gyártanak nagyobb aksival androidos órát? 770-et még talán láttam! Végül is a mobil sem bírja sokat, ha nyomkodod! (4 óra kb.) De jogos. Ez a piac még nagyon kiforratlan, és lehet nem is lesz soha kiforrott!

Igazabol attól függ mire kell neked.
Zenevezerles ertesítesek meg par dolgot tudnak normalisabb órák is. Nekem gear fit meg az lg g watch w100 negy napot bírt folyamatos értesítések melett . -
tibcsiworld
aktív tag
Gyártanak nagyobb aksival androidos órát? 770-et még talán láttam! Végül is a mobil sem bírja sokat, ha nyomkodod! (4 óra kb.) De jogos. Ez a piac még nagyon kiforratlan, és lehet nem is lesz soha kiforrott!

-
tibcsiworld
aktív tag
-
sanyi0627
senior tag
ZGPAX S6 1.54 Inch 4GB ROM MTK6577 Dual-core Smart Watch Phone
Ezt rendelem most! Valaki tud róla valamit?Hát szerintem az akksija nem fogja sokáig bírni ha állandóan 3g vagy wifi kapcsolat is lesz és nyomkodod is folyamatosan.
-
Aryon87
félisten
ZGPAX S6 1.54 Inch 4GB ROM MTK6577 Dual-core Smart Watch Phone
Ezt rendelem most! Valaki tud róla valamit?Link nem jo
-
tibcsiworld
aktív tag
ZGPAX S6 1.54 Inch 4GB ROM MTK6577 Dual-core Smart Watch Phone
Ezt rendelem most! Valaki tud róla valamit? -
Gibo
senior tag
Sziasztok!
Az öcsémnek szeretnék olyan okosórát, ami futáshoz lenne jó társ. A telefont nem viszi magával futni, szal olyan kellene, ami képes letárolni, hogy mennyit futott, illetve jó lenne egy pulzusmérő is az órában. Természetesen a lehető legjobb ár/érték arányban. Néztem az Alcatel OneTouch-ot, csak nem találtam sehol leírva, hogy a fentebb említett dolgokat tudja-e.
-
Aryon87
félisten
Köszi a tippet, a Pebble nem tetszik. Én is gondolkodtam azon hogy a Moto 360 kéne hozzá, de egyelőre egy olcsó kínaiban gondolkodom, hogy lássam kihasználnám-e az órát vagy sem.
-
sanyi0627
senior tag
Sziasztok!
Felkeltette az erdeklodesem az okosora tema.
Alapveto funkciora kellene, legfokepp az ertesitesek (messenger, facebook, skype es viber) ebreszto funkcio, es hivasjelzes. Mindezt rezgo funkcioval es jo hangszoroval. Uzemido minel jobb. Kamera sem lenne hatrany. Max 10-20ezer lenne a keret ra. Mit javasoltok?
LG G4 lenne a tarsa.10-20 ezerért nem nagyon van.
A pebble esetleg amit a kolléga nekem is javasolt
De g4 mellé már illene moto360. -
tibcsiworld
aktív tag
Nekem is ilyesmi kellene! 100dodó körüli áron! De külön simes gsm, andorin, bt-s! Mit tudtok ajánlani?
-
Aryon87
félisten
Sziasztok!
Felkeltette az erdeklodesem az okosora tema.
Alapveto funkciora kellene, legfokepp az ertesitesek (messenger, facebook, skype es viber) ebreszto funkcio, es hivasjelzes. Mindezt rezgo funkcioval es jo hangszoroval. Uzemido minel jobb. Kamera sem lenne hatrany. Max 10-20ezer lenne a keret ra. Mit javasoltok?
LG G4 lenne a tarsa. -
sanyi0627
senior tag
Szia!
Ebben az árkategóriában csak is a Pebble jöhet szóba.
Sajnos a külseje olyan, amilyen és monokróm (nehogy bedőlj a netes random áruházak, 10ezerre leakciózott fullgagyi, színes TFT-s "okos"óráinak), de ezeken kívül csak is pozitív tulajdonságai vannak, amik legtöbbje ráadásul a 100ezer Ft-os egyéb okosórákon is túltesz.
Ilyen pl az akár 1 hetes üzemidő, folyamatosan aktív kijelző, vízálló, kiemelkedő fejlesztői és közösségi támogatás, temérdeknyi egyedi számlap (szerkesztővel akár magunk is készíthetünk) és alkalmazás...
Na más lett végül
Vettem 2-is.
Egy lg g watch w100 és egy gear fit is lett.
használtan a 2 22 ezerbe volt.
Dobozos full tartozékos.
Csak a gear fit-el kell várni hogy az openfit progi fejlődjön. -
fery02
addikt
Szia!
Ebben az árkategóriában csak is a Pebble jöhet szóba.
Sajnos a külseje olyan, amilyen és monokróm (nehogy bedőlj a netes random áruházak, 10ezerre leakciózott fullgagyi, színes TFT-s "okos"óráinak), de ezeken kívül csak is pozitív tulajdonságai vannak, amik legtöbbje ráadásul a 100ezer Ft-os egyéb okosórákon is túltesz.
Ilyen pl az akár 1 hetes üzemidő, folyamatosan aktív kijelző, vízálló, kiemelkedő fejlesztői és közösségi támogatás, temérdeknyi egyedi számlap (szerkesztővel akár magunk is készíthetünk) és alkalmazás...
-
sanyi0627
senior tag
Sziasztok.
Milyen okosórát ajánlotok használtan,max 20000Ft-ig?
(ilyen u 8 és társai nem köszi)
Xperia z3 compacthoz venném. -
ngabor2
nagyúr
Nem írtál ugyan árat, de a linkelt cucc árából ítélve feltételezem, hogy nem akarnátok rá tízezreket költeni, de mégis beajánlanám a Pebble Time Round-ot.
Női változata ennek tényleg nagyon jól mutathat női csuklón, emellett Pebble órákra jellemző magas szintű fejlesztői és közösségi támogatás, temérdeknyi egyedi számlapok, alkalmazások.
Továbbá a hozzákapcsolt telefonnak mindenféle értesítéseit ki tudja dobni képernyőre, ami egyébként folyamatosan aktív és ugyan csak néhány napot megy el teljes töltéssel, de 15 percnyi töltés adni tud kerek 1 napra elegendő naftát.Ez lenne szerintem az Igazi.
Köszi, utánajárok.
-
fery02
addikt
Nem írtál ugyan árat, de a linkelt cucc árából ítélve feltételezem, hogy nem akarnátok rá tízezreket költeni, de mégis beajánlanám a Pebble Time Round-ot.
Női változata ennek tényleg nagyon jól mutathat női csuklón, emellett Pebble órákra jellemző magas szintű fejlesztői és közösségi támogatás, temérdeknyi egyedi számlapok, alkalmazások.
Továbbá a hozzákapcsolt telefonnak mindenféle értesítéseit ki tudja dobni képernyőre, ami egyébként folyamatosan aktív és ugyan csak néhány napot megy el teljes töltéssel, de 15 percnyi töltés adni tud kerek 1 napra elegendő naftát.Ez lenne szerintem az Igazi.
-
ngabor2
nagyúr
-
ha3fis
tag
-
ngabor2
nagyúr
-
Sokimm
senior tag
Sziasztok!
Windowsphone-hoz (lumia 820) szeretnék egy olyan karkötőt (órát?), ami a bejövő hívásoknál rezegne.
Más nem fontos, mert akkor nem kell a törékeny telefont a pakolászós munka alatt a zsebemben tartani, de látom, ha van valami értesítés (telefonhívás, sms, facebook üzenet, email, stb).Létezik ilyen?
Mert amiket látok a neten, az méri a pulzusom is, meg kitalálja a gondolataim, de rezgő funkciókat nem nagyon találok, vagy ha van, akkor a winphone kompatibilitás a kérdéses... (vagy hogy csak felébreszt, de az értesítéseket nem kezeli)
Minden tippet előre is köszönök!

-
ha3fis
tag
-
andrisbandi
őstag
NO.1 G2 Bluetooth Smartwatch
Pulzusmérős. 60 dolcsi körül van Eu raktárból.- Munkatársam ilyet rendelt. Kíváncsi vagyok milyen lesz :-)
-
Rainfreezer
csendes tag
Na ma vettunk egy zecircle okos orat. Minden szep es jo csak eppen a viber uzenetekrol es hivasokrol nem kuld ertesitest. Ha esetleg valaki hasonlot venne es sikerul neki beallitani a vibert kerem ossza meg velem az okossagot.
-
mobileman
senior tag
Na, akkor én leszek az első, ma érkezett egy U80 okosóra, telefonkönyv szinkronizál, de a többi, mint pl. kamera, sms nem működik...Please install BT Notice APP IN REMOTE device... Ehh..
-
ablack
senior tag
Okosóra és okos kiegészítő topik !
Sziasztok,
Egyre több okosóra és okos kiegészítő jelenik meg a piacon. Szerintem hasznos lenne ezzel kapcsolatban egy általános topik, ahol meg lehetne osztani a tapasztalatokat.
Mivel még nem láttam ilyen jellegű topikot, ezért ide várom a hozzászólásokat.
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
28811 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Okosórák
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- (kiemelt téma)
Hirdetés
- Temu
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- További aktív témák...
- Thermalright Aqua Elite 360 V3
- Huawei Nova 10 128GB 8GB RAM Starry Silver Karcmentes állapotban
- AKCIÓ! Apple Mac Mini 2020 M1 8GB 256GB számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Akyga Mid PC /i3-10100/8GB/GT710/240GB SSD/WIN11 Pro/
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Egyből az S2 jutott eszembe.
]


Dr.NX
